18 Червня, 2024 2:25 am

Проговорились! Спливли подробиці. Ось куди насправді йшла знищена “москва”

Затоплений крейсер “Москва” йшов на Одесу для висадки десанту, – мати одного із матросів.
Російський крейсер “Москва”, який потонув після влучення в нього двох ракет “Нептун”, в цей момент нібито йшов до Одеси. Там країна-агресорка планувала висадку морських піхотинців.

Про це розповіла матір матроса-строковика з членів екіпажу затонулого флагмана Чорноморського флоту, з якого випускали ракети по українським містам. В інтерв’ю “Радіо Свобода”, вона спочатку сказала, що корабель нібито не йшов на бойовий вихід, коли в нього влучили ракети.

“Жодного бойового виходу не було. Вони просто йшли у бік Одеси. Це не бойовий вихід”, – сказала вона.

Втім на уточнююче запитання журналіста жінка зазначила, що в Одесі все ж планували висадити десант. “Вони йшли у бік Одеси для висадки морських піхотинців. Для висадки в Одесі. Може, я неправильно це розумію, але мали “висадитись”, – зазначила матір російського матроса.

Вона також розповіла, що в момент аварії крейсера на борту було 510 членів екіпажу. Коли одна з крилатих ракет “Нептун” прилетіла на палубу, одразу загинуло 40 людей, у багатьох було відірвано кінцівки.

Син зв’язався з нею 14 квітня, коли на крейсері вже добу палала пожежа, він плакав і все, що їй розповідав, ніяк не відповідало офіційним даним Міноборони.

Як повідомлялося раніше, флагман Чорноморського флоту РФ, крейсер “Москва” пішов на дно. Цю інформацію офіційно підтвердило командування Росії. В Україні повідомили, що наші військовослужбовці завдали ударів ракетами “Нептун”.

Москва продовжує приховувати справжні дані про причини потоплення крейсера. Тільки міжнародні експерти та фотографії зі супутникових систем зйомки дозволяють світові дізнатися правду.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.