17 Червня, 2024 1:01 am

“Нептун”, затонулий корабель та літера Z: союзмультфільм у паніці видаляє пророчий мультик 1973 року ВІДЕО

У Мережі активно обговорюють радянський мультик “Скарби затонулих кораблів” 1973 року виробництва російської кіностудії “Союзмультфільм”, пише ТСН.

Річ у тім, що в мультиплікаційній картині знайшли чимало фатальних збігів. За сюжетом стрічки, троє дітей з піонерського табору шукали в морі затонулий корабель із золотом, аби допомогти хлопчику на ім’я Мвамба і дітям з його країни. На пошук діти вирушили на підводному кораблі під назвою “Нептун”.

На ньому вони відшукали затонулий корабель, на судні якого був напис “Z 29”: “Все зрозуміло, це фашистський есмінець. Фашистські есмінці позначали літерою Z”, – каже хлопчик у мультику.

За сюжетом з корабля випливла торпеда, яку діти здали на металобрухт, а на виручені гроші купили подарунки для Мвамби та дітей його країни.

Зазначимо, що “Союзмультфільм” у паніці вже активно почав видаляти цей мультфільм з Інтернету.

Ці збіги приголомшили користувачів Мережі: “Який пророчий мультфільм, затонулий рашистський корабель… “, “Сімпсони зі своїми пророцтвами нервово курять осторонь”, “Збіг? Не думаю”, “А “Москву” підірвали ракети “Нептун”, – пишуть юзери.

Нагадаємо, на російському крейсері “Москва”, флагмані Чорноморського флоту РФ, 13 квітня виникла пожежа через влучання українських ракет “Нептун”. Після цього корабель почав тонути. Натомість у РФ стверджують, що нібито на крейсері вибухнув боєприпас.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.