29 Листопада, 2023 9:15 pm

  Щойно! Нове сезонне загострення? Скандальна заява зрадника киви, обурила українців! Що воно верзе?

  У зрадника України Іллі киви відбулося сезонне загострення. Тепер він, ховаючись у Росії, закликає Кремль завдати ядерного удару по Україні.

  На думку власника довідки з психіатричної лікарні та “жомової ями” на Полтавщині, Росія досі не використала ядерну зброю, не бажаючи “порушувати правила”. Людожерський заклик знищити Україну Кива розмістив у своєму Telegram-каналі.

  Прогресуюче психічне захворювання підказало Киві, що саме ядерний удар по Україні, який у разі здійснення забере сотні тисяч, а може й мільйони життів українців – саме той спосіб, який “може поставити крапку у протистоянні” та зупинити “збільшення в геометричній прогресії жертв з обох сторін”.

  “Зеленський, його оточення та західні куратори найбільше бояться завдання РФ превентивного удару зброєю масового ураження. Саме це може поставити крапку в сьогоднішньому протистоянні, не тільки з українською владою, а й з усім Заходом. Який активно і вже відкрито сьогодні бере участь у воєнному конфлікті в Україні. Далі участь Заходу лише зростатиме, а значить і жертви з обох боків збільшуватимуться у геометричній прогресії”, – пише зрадник.

  Колишнього депутата Верховної Ради від “ОПЗЖ”, який потрапив до парламенту завдяки підтримці цієї проросійської партії з боку певної кількості громадян, не хвилюють життя українців загалом та його виборців зокрема. Натомість він дуже переживає за “шкоду Росії”.

  “Затягується час і готуються нові кроки для заподіяння шкоди та збитків Росії. І якщо хтось думає, що це не за правилами, запам’ятайте: ці правила Захід написав у своїх інтересах і тільки для того, щоб ефективніше можна було вас знищити”, – заявив Кива. .

  Він також назвав Зеленського “терористом”, з яким “не можна вести переговори”.

  “Переговори з терористом-Зеленським все одно нічого не дадуть і не принесуть. Та й не можна вести переговори із терористами”, – резюмує Кива.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.