19 Липня, 2024 7:01 am

Мобілiзація в Укpаїні: бaтько п’яти дiтей отpимав повicтку та виpушив до ТЦК, чим усе закiнчилося

Відомий рівненський лікар, багатодітний батько, несподівано отримав повістку в рамках мобілізації.

Лікар-анестезіолог обласної дитячої лікарні в Рівному, Павло Сільковський, отримав повістку від Територіального центру комплектування (ТЦК) і був відправлений на військово-лікарську комісію (ВЛК), хоча він є єдиним утримувачем п’ятеро неповнолітніх дітей. politeka.net

Чоловік поділився цією історією, зазначивши, що хоча з ним нормально спілкувалися в ТЦК і прийняли всі необхідні документи, йому сказали, що необхідно пройти медичну комісію перед врахуванням факту наявності п’ятьох неповнолітніх дітей.

Сільковський висловив здивування цією ситуацією, адже його знайомий, також багатодітний батько, раніше отримав відстрочку без проходження медкомісії.

Лікар вже успішно пройшов ВЛК і сподівається на отримання відстрочки від призову згідно з чинним законодавством.

Він планує надати військкомату акт про проходження медичної комісії та вирішення облікових питань.

Адвокатка Марина Бекало наголосила, що всі призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні дотримуватися правил військового обліку, незалежно від їхньої обставини або можливостей бути відстроченими від служби.

Вона наголосила – після проходження ВЛК та оновлення облікових даних, ТЦК повинен розглянути можливість надання відстрочки, якщо існують відповідні підстави.

Джерело: ТСН.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.