28 Лютого, 2024 10:40 am

  На Житомиpщині московський піп-колабоpант закликав підтpимати окупантів. Послyхайте що воно веpзло!

  Настоятель храму закликав підтримати збройну агресію окупантів – у Новоград-Волинському районі священника обвинувачують у колабораціонізмі

  Прокурори Новоград-Волинської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно священника за фактом публічного заперечення здійснення збройної агресії проти України, публічних закликів до підтримки рішень та дій держави-агресора (ч. 1 ст. 111-1 КК України).

  Установлено, що 64-річний настоятель церкви московського патріархату, що у Новоград-Волинському районі, у березні цього року, вдень, під час спілкування на вулиці з місцевими жителями, давав їм «цінні» настанови, як насправді треба сприймати широкомасштабне вторгнення російської армії.

  Підозрюваний намагався переконати громаду у тому, що влада російської федерації прислала військо визволити українців від нацистів та бандерівців, захистити російськомовне населення братського народу.

  «Батюшка»-колаборант стверджував, що вбивають мирних жителів та руйнують їхні домівки і все довкола не російські війська, а українські збройні сили.

  Аби довести до настоятеля свою позицію та переконання, прихожани перенесли суперечку з вулиці – до правоохоронних органів, де кваліфікували дії священнослужителя як колабораційну діяльність.

  Досудове розслідування, за процесуального керівництва окружної прокуратури, проводив Новоград-Волинський райвідділ поліції.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.