21 Липня, 2024 4:54 am

Це треба бачити! Священник ПЦУ не витримав та емоційно відреагував на “плач” священника УПЦ МП ВІДЕО

⚡Священник Православної Церкви України Віктор Мартиненко емоційно відреагував на плач священника УПЦ МП в селі Михальча, де віряни ПЦУ нарешті увійшли до свого храму.

“Огидне видовище… Народная артістка плаче, бо урвалися панахідки… За дітьми з Бучі, зґвалтованими і вбитими з благословення твого “вєлікаго гаспадіна” не хочеш поплакати, лицеміре?

Ти ганімий? – так “па грєхам”! – Іди в ліс молись, в хату! Чого верещиш? – хтось тобі молитися за твого кіріла не дає? Якщо ти такий подвижник, чого за стіни чипляєшся? А, то може просто в літній кухні бабла поменшає, як в храмі?

Боже, яке воно к*нч*не!©

Ти, к*рв*, землю маєш їсти, що привів цю війну на нашу землю! Іди, с*к*, на тих ровах, могилах братських плач, де покатованих діток закопували твої ” братушки”! З якими капеланами і “собратія” твої були – попи московські! Верещи про людей розстріляних зі зв’язаними руками, яких убивати іконою для росгвардії благословив твій шеф!

За себе плач, “пастирю” ти вср*ний, що замість людей навчити вірі у Христа, зробив їх фанатиками і сектантами, що як крішнаїти медитують “памілуй ґрєшних”. Так, – ” ґрєшних” – на Буковині!

Вигнали тебе, блазню?, – чого плачеш? Згадай, як твій колишній архієрей, а нині предстоятель, казав про мільйони жертв Голодомору: ” “катюзі – по заслузі!”. Тим втішайся, то ж “малітвєннік” сказав!

“С*кі православниє” – казав один. Не погоджуся! Просто с*кі! К*нчені! Нічого святого!”

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.