13 Липня, 2024 10:13 pm

Макcимум тpи дні: ПpиватБанк попеpедив клієнтів пpо гpоші

В ПриватБанку нагадали правила переказу грошей з-за кордону.

Інформацію про це опублікувала пресслужба фінансової установи.

Отримання переказу SWIFT можна здійснити за допомогою наступних кроків:

Крок 1. Передайте відправнику реквізити вашого рахунку, на який плануєте отримати кошти. Це можна зробити наступними способами:

У новій версії Приват24 (web/mob): перейдіть у розділ “Гаманець”, виберіть потрібну картку, де необхідно отримати реквізити, та перейдіть у розділ “Реквізити картки”. Потім оберіть “Спосіб поповнення картки” та оберіть SWIFT-платіж (безкоштовно).

У Приват24: перейдіть у розділ “Усі послуги”, потім “Інфо”, “Мої реквізити” та оберіть “Поповнення SWIFT-платежем” (безкоштовно).

У ТСО: у своєму обліковому записі перейдіть у розділ “Мої налаштування” та запросіть реквізити на електронну пошту (безкоштовно).

У банкоматі: оберіть “Інші операції”, далі “Мої налаштування”, “Ще налаштування” та “Реквізити для поповнення картки”.

У відділенні банку: зверніться до відділення банку, проте зазначте, що отримання довідки коштує 100 гривень.

Крок 2. Після надходження переказу, кошти будуть автоматично зараховані на вашу картку/рахунок (за умови, що немає ознак ризику).

Крок 3. Якщо ви очікуєте отримати переказ у швейцарських франках, англійських фунтах стерлінгів, польських злотих, то необхідно мати поточний рахунок фізичної особи у відповідній валюті та вказати його реквізити для отримання. В іншому випадку, якщо у вас немає рахунку у валюті переказу або ви не вказали його реквізити під час зарахування, гроші будуть автоматично конвертовані за курсом ПриватБанку і зараховані на ваш рахунок у національній валюті. Перекази в інших валютах, таких як австралійський долар, японська єна, норвезька крона та чеська крона, також будуть зараховані на ваш рахунок у національній валюті за курсом банку.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.