20 Липня, 2024 10:04 pm

Екpаном вгору чи вниз? Як пpавильно “паpкувати” смаpтфон на заpядку. 90% роблять цю помилку

Правильна експлуатація смартфона не тільки продовжує його “життя”, а й зберігає його первинну автономність, за яку звісно відповідає батарея.

Gazeta.ua вже розповідала про основні помилки користувачів, які вбивають батарею смартфона. І навіть докладно розписала, чому не слід залишати телефон на зарядці всю ніч.

Це все основні правила, про них знає кожен відповідальний користувач, який не хоче витрачати додаткові кошти на придбання нових компонентів чи взагалі нового телефону.

Однак далеко не всі знають, як класти телефон на зарядку – екраном вгору чи вниз. Здавалося б, яка різниця, а вона є.

Гаджет, що заряджається, обов’язково повинен бути розташований екраном вниз. Це потрібно для зниження навантаження на пристрій. Річ у тім, що задня частина смартфона (де розташована батарея), може сильно нагріватися під час заряду.

А ось якщо задня панель буде “дивитися” вгору, то проблем з тепловіддачею точно не виникне. Перегріву з високою часткою ймовірності вдасться уникнути.

Таким чином, смартфон, що заряджається, бажано завжди класти на стіл екраном вниз.

Якщо цього замало, розглянемо коротко ще кілька плюсів від позиції смартфона екраном униз.

Захист камери

Класти телефон екраном вниз набагато розумніше та практичніше, оскільки для захисту екрану зараз можна купити багато аксесуарів, а ось для захисту камери їх немає.

Перш за все це необхідно робити для того, щоб на камері не утворилися подряпини. Справа в тому, що у багатьох моделей камера дещо виступає за межі корпусу.

Якщо весь час класти телефон екраном вгору, то згодом на склі камери можуть утворитися подряпини, що погіршують якість відео та фото.

Захист від вологи

Задня сторона смартфона герметична та надійніше захищена від вологи.

Тому коли телефон лежатиме екраном вниз і на нього випадково проллється якась рідина, то ймовірність поломки буде набагато нижчою.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.