20 Липня, 2024 9:03 pm

Кpик душі укpаїнської вчительки: “Я вчитeлька і мене зaдовбали бaтьки моїх учнів!… У мене є дочка, яку я…”

Українська вчителька Юлія Васкова поскаржилася на батьків, котрі розповідають, як їй жити.

За словами педагога, їй досить часто дзвонять пізно ввечері, щоб дізнатися про домашнє завдання, адже “їхнє золотце не записало” і не тільки це.

Своєю історією Васкова поділилася з виданням “Блискавка”. За її словами, батьки досить часто забувають, що вона також людина.

“У мене є дочка, яку я укладаю спати, а потім вони своїми дзвінками будять її. Або ще бувають випадки, що я з чоловіком сиджу в кафе або гуляю з дочкою парком, а до мене підходять і розпитують про те, як навчаються їх діти.

Невже люди думають, що я не маю права провести час із сім’єю, а про робочі питання я завжди готова поговорити в школі”, – каже педагог.

Вона додає, що зараз вона стала класною керівницею, тому до телефонних дзвінків додалися ще й “безглузді прохання”.

Вона наводить приклад, коли одна мама зателефонувала педагогові об 11 вечора, щоб у її сина стояла оцінка 10 за семестр. Жінка аргументувала це тим, що хлопець займається волейболом, тому він не має часу на всі завдання.

Останньою краплею, за словами вчительки, стало те, що батьки почали стежити за нею в соцмережах та оцінювати її покупки та одяг.

“Нещодавно ми з чоловіком вирішили зробити на рік перерву від м’яса. Я активна у соціальних мережах, тому ділилася рецептами того, що вже встигла спробувати приготувати. А батьки моїх учнів почали обговорювати, що я подаю їх дітям поганий приклад, адже не годую чоловіка м’ясом, а йому ж воно потрібно “, – обурюється Васкова.

Згодом батьки почали обговорювати її смак у музиці та засуджувати фото з відпочинку, коли педагог виклала фотографію у шортах на морі. Вона обурена тим, що люди переконані, що вона не може мати власне життя, тому що це побачать їхні діти.

За словами вчительки, на зміну однієї ситуації приходить інша, бо попередня починає забуватись. Зокрема наступного разу батьки звинуватили її в тому, що вона читала книгу, в якій були присутні герої з нетрадиційною орієнтацією.

“Вони знову приходили зі мною сваритися, ніби якщо я вчитель, то маю постити в соціальних мережах тільки школу, дітей та сім’ю. Більше у мене життя не повинно бути. Мене щиро задовбали батьки, які знають, як мені краще жити, що одягати і як думати! А потім обов’язково розкажуть про це своїм дітям, адже вони все одно рано чи пізно дізнаються”, – підсумувала своє повідомлення педагог.

Головне фото ілюстрація

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.