13 Липня, 2024 8:58 am

План кpемля! В укpаїнській pозвідці розкpили. Це cталося після pакетного удаpу по Укpаїні

В українській розвідці розкрили план кремля після ракетного удару по Україні.

Однією з ключових проблем для терористичного режиму у москві відзначено суспільний консенсус та стабільність України.

Головне управління розвідки України в день масованого ракетного удару рф заявило, що розкрило план кремля щодо війни у 2024 році.

Однією з ключових проблем для терористичного режиму у москві відзначено суспільний консенсус та стабільність України, попри нібито появу внутрішньополітичних суперечностей. Про це йдеться у Телеграм-каналі ГУР.

Там з’ясували, що наближені до кремля аналітики підготували пропозиції вищому військово-політичному керівництву рф для «ефективнішого» продовження бойових дій.

«Протестов (в Україні) нет. И не будет!», – сумно констатують у кремлівських «мозкових центрах».

В ГУР зазначили, що зруйнувати єдність всередині України пропонують шляхом проведення декількох гібридних підривних кампаній поряд із продовженням інтенсивних бойових дій.

Серед ключових цілей вказаних заходів: дискредитація процесу мобілізації, сприяння масштабному відтоку населення з України, інспірація розколів за регіональним принципом.

«Пропоновані наративи: «Юґо-восток воюєт за інтєрєси бандеровцев»; «Ґаліция без сєпаратістов уже давно вступіла би в ЄС»; «В Кієвє нє мобілізіруют – все ґуляют і вєсєлятся», – поінформували в ГУР.

Водночас, як зазначили в розвідці, так звані кремлівські «аналітики» вважають, що всередині України не залишилось політичних сил, здатних змінити вектор розвитку держави, а кількість тих, хто колись був симпатиком «русского міра», катастрофічно впала.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.