21 Липня, 2024 4:22 am

Тaким злим Залужного ще не бaчили! Голoвнокомандувач звiльнив УCІХ помічників-конcультантів на гpомадських заcадах, після грандіозного cкандалу ВІДЕО

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що звільнив усіх помічників-консультантів на громадських засадах.

Позаштатні помічники не мали повноважень публічно коментувати будь-які питання від імені головкома.

Про це Залужний повідомив у своєму Telegram-каналі. “Задля запобігання маніпуляціям у мас-медіа хочу зазначити: позаштатні помічники не мали повноважень публічно коментувати будь-які питання від імені головнокомандувача Збройних сил України”, – йдеться в повідомленні.

Залужний наголосив, що все сказане ними є суто їхньою власною думкою.

Також він проінформував, що від 28 грудня 2023 року в нього немає помічників-консультантів на громадських засадах.

Так головнокомандувач відреагував на скандал навколо засновниці фонду “Захист Майбутнього” Алли Мартинюк, яка в етері Youtube-каналу “Ісландія” оскандалилася заявою про мобілізацію.

“Не треба панікувати, що ваш син загине на війні. Ми всі помремо, і краще померти гідно, ніж тобі на голову впаде цегла чи тебе зіб’є машина”, – сказала вона.

Примітно, що канал протитрував Мартинюк як “помічницю-консультантку головнокомандувача ЗСУ”, але Залужний цю інформацію спростував.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний прокоментував зміни у процесі мобілізації в Україні. За його словами, військове командування нашої країни не давало запиту на призов 500 тис. осіб.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.