27 Лютого, 2024 6:18 am

  Бeзугла нaзвала оcобу, яка нaчебто наполягає на дpаконівській мoбілізації

  Депутатка вчергове спробувала звинуватити…

  Ви вже здогадались кого?

  Заступниця голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки,

  народна депутатка від «Слуги народу» Мар’яна Безугла коментуючи посилення мобілізації в країні та скасування пільги на звільнення для інвалідів ІІ групи заявила, що це ініціатива головнокомандувача Валерія Залужного.

  Про це Безугла написала у Facebook.

  Депутатка вчергове спробувала звинуватити Головнокомандувача ЗСУ у нових правилах мобілізації, які ще має ухвалити парламент.

  «Не пишіть мені в особисті, в коментарях одне і те ж: я послідовно за право на відстрочку та звільнення для осіб з інвалідністю 1-3 груп та буду наполягати на цьому. Як обіцяла, так і зроблю все можливе.

  Прийшлося повторювати третій раз. Більше не буду. Нагадаю, хто офіційно наполягає тільки на І групі», – написала Безугла та оприлюднила вирізку із документу.

  Раніше повідомлялося, що в Україні може бути розширене коло осіб, яких можуть призвати на військову службу в межах мобілізації. Зробити це можуть за допомогою трьох категорій громадян.

  Також народна депутатка від «Слуги народу» Мар’яна Безугла показала, який вигляд має фінальна версія законопроєкту про мобілізацію з урахуванням зауважень Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів у понеділок, 25 грудня, вніс до Верховної Ради законопроєкт щодо удосконалення проведення мобілізації в Україні. Про це розповів керівник парламентської фракції «Слуга народу», член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Давид Арахамія.

  Політик зазначив, що відсутність законопроєкту породжує невизначеність і велику кількість фейків про блокпости, про «Дію» тощо.

  Арахамія нагадав, що військове командування заявило про необхідність мобілізувати 500 тис. осіб, і президент вимагає комплексного підходу до проходження служби у Збройних силах.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.