4 Березня, 2024 4:50 am

  Стоcyється всіх, хто отpимав житло у cпадок: у ПФУ зpобили вaжливу заяву

  У ПФУ звернулися до українців із важливою заявою, це стосується тих, хто отримав житло у спадок
  Багато українців не в змозі самостійно оплачувати комунальні послуги та вдаються до допомоги від держави – субсидії.

  Тим громадянам, яким нараховано субсидію на оплату комуналки, можуть і далі на неї розраховувати, навіть якщо їм дісталося житло у спадок. Проте є кілька умов.

  Про це розповідає ПФУ.

  У Пенсійному фонді пояснюють, що пенсіонери, які отримують субсидію за віком та мають у власності нерухомість та отримали квартиру чи будинок у спадок, зможуть і надалі отримувати субсидію.

  За вищевказаних обставин пенсіонери мають право на субсидію, у зв’язку з тим, що вони отримують пенсію відповідно до віку та крім житла, отриманого у спадок, мають лише одне житлове приміщення.

  Варто зазначити, що така норма не поширюється на одержувачів пенсій за вислугою років, за інвалідністю та у зв’язку із втратою годувальника.

  Водночас право на субсидію зберігається лише за умови, що нерухомість не здається в оренду, що підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов домогосподарств.

  Варто нагадати, що цього року субсидії українцям мають перепризначатися автоматично. Але ті, хто не отримував виплати, зобов’язані подати заяву самостійно.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.