21 Липня, 2024 4:59 am

Cенсаційне відкpиття! Всеcвітньо вiдомий фiзик Мiчіо Каку дoвів іcнування Бога

Мічіо Каку – відомий фізик-теоретик, футурист і автор бестселерів – розробив теорію, яка доводить існування Бога за допомогою так званої Теорії Струн.

Д-р Каку переконаний у факті розумного дизайну всесвіту, чим дуже дратує вчену спільноту – адже він є одним із найвідоміших, найшанованіших фізиків світу, співавтором теорії струнного поля (одного з напрямків у Теорії Струн).

«Я дійшов висновку, що всі ми в цьому світі дотримуємося законів, правил, які, у свою чергу, встановив Розум», – заявив він.

Доктор Каку є одним із продовжувачів пошуку «Теорії Усього», який почав ще великий Ейнштейн.
«Теорія Усього» має об’єднати чотири фундаментальні сили всесвіту: гравітацію, електромагнетизм, «велику силу» та «малу силу».

За словами Каку, сама мета фізики – “знайти рівняння, що дозволяє об’єднати всі сили природи та читати розум Бога”.

Так як Теорія Струн якраз і пропонує уніфікований опис гравітації та фізики елементарних частинок, вона претендує на статус Теорії Усього.

Такого висновку (про існування Розуму у всесвіті) д-р Каку дійшов після експерименту з «примітивними напіврадіусними тахіонами» (як він їх називає).

Тахіон – це частка, яка рухається швидше за світло. Багато фізиків, однак, вважають, що такої частки немає в природі, оскільки її існування суперечить відомим законам фізики.

Як зазначав ще Ейнштейн та інші вчені, спеціальна теорія відносності означає, що якби існували частки швидші світла, їх можна було б використовувати для комунікації у зворотному русі часу.

Д-р Каку використав розроблену у 2005 році технологію, яка дозволила йому, спираючись на примітивний тахіонний напіврадіус, проаналізувати поведінку матерії на субатомному рівні.

Після кількох таких експериментів, вивчаючи поведінку тахіонів, фізик дійшов висновку, що людство живе в «матриці» – світі, керованому законами та принципами, які вигадав інтелект-архітектор.

«Я дійшов висновку, що ми живемо у світі, керованому правилами, які створив Розум, – сказав він. – Це не ваша улюблена комп’ютерна гра, але щось набагато більше, складніше, незбагненне”.

Аналіз поведінки матерії на субатомному рівні при дії тахіонного напіврадіусу показує повну абсурдність поняття «випадковість». Адже ми живемо у світі, який керується стабільними законами і не детермінований якоюсь космічною випадковістю.

«Це означає, – зазначив Каку, – що у всесвіті, ймовірно, існує невідома нам сила! Однак ця «невідома сила», яка стала причиною, дала всьому існування і все містить у цілісності, – є ні що інше, як особистість Ісуса Христа, у що вірять усі християни.

Як розуміє д-р Каку, весь Всесвіт є симфонією вібруючих струн, що виходять з розуму Самого Бога. І ця космічна музика резонує в 11 вимірах гіперпростору.

Цей американський фізик японського походження заявив: «Фізики – єдині вчені, які можуть, не червоніючи, вимовляти слово Бог».

«Для мене цілком очевидно, що ми існуємо в рамках єдиного плану, керованого правилами, створеними і сформованими універсальним Розумом, а не з’явилися випадково».

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.