3 Грудня, 2023 7:11 am

  Як бійці стaвляться до Залужного? Командир снайпеpів відповів анeкдотом

  Валерій Залужний не має ні одного бійця, який про нього сказав би щось погане.

  Валерій Залужний – це взірець того, яким має бути командир. Він простий, без манії величі, з величезним серцем, розумний, сміливий.

  Про це у програмі «Час: Online» розповів командир роти снайперів у 58-й окремій механізованій Сергій Варакін.

  Будь ласка, читайте текст після реклами

  «Нас познайомив наш командир, нині бригадний генерал Драпатий Михайло Васильович, ще 2017 року. Ми відтоді почали спілкуватися. Я завжди це буду казати і кажу, що Україні пощастило, що повномасштабна війна почалася, коли головкомом уже був Залужний. Бо я не знаю, що було б, якщо був би не він і як би все відбувалося», – розповідає Варакін.

  Він переконаний, шо Валерій Залужний – це взірець того, яким має бути командир – командир взводу, роти, бригади. За словами Варакіна, він має бути простим, без манії величі, з величезним серцем, розумним, сміливим. Таким, яким і є Залужний.

  «Залужний не має ні одного бійця, який про нього сказав би щось погане. Не даремно ходить цей жарт: «У Залужного – 102% підтримки. – А хто 2%? – Полонені». Коли б я не написав йому, розуміючи, що це цілий головнокомандувач, Залужний мені – ротному – завжди знаходить час і відписує. Може написати: «Зайнятий, напишу пізніше». Просиш зустрічі, – а він розуміє, що я просто так писати не буду – він каже: «Давай зустрінемося, розв’яжемо питання». Я ніколи не зустрічав у людях стільки людяності й щирості», – зізнається командир.

  Розповів Сергій Варакін, що в очах головнокомандувача є і смуток, і втомленість, але завжди на обличчі є усмішка.

  «І ти кайфуєш. Ти Залужного сприймаєш, як брата, батька, ліпшого друга. Отаке враження, мені здається, він справляє на всіх, хто з ним спілкується», – розповідає командир.

  Чоловік також додає, що армійці Сил оборони пишаються Залужним.

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.