20 Квітня, 2024 8:20 am

Чергова “опоблочна” консерва вскрилась! Ви тільки погляньте де “спливло” це зрадницьке тіло

Загарбницькі війська “призначили” депутата Запорізької обласної ради Євгена Балицького начальником військово-цивільної адміністрації Запорізької області. Про це повідомило видання “Ріа-Мелітополь”, передає Укрінформ.

Зазначається, що вчора, 8 травня, у БК ім. Шевченка Балицький провів пресконференцію для іноземних ЗМІ. На питання він відповідав у якості “губернатора області”.

Про те, що в регіоні з’явився самопроголошений очільник, сьогодні, 9 травня, в ефірі телеканалу Прямий повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Балицький давно відомий своїми проросійськими поглядами. Він є колишнім народним депутатом, нині – депутат Запорізької обласної ради від партії “Опозиційний блок”. Цієї депутатської групи вже не існує, адже рішенням РНБО партія заборонена в Україні. Замість Опоблоку в облраді створили групу «За Україну», але Балицький до неї не входив. Правоохоронні органи наразі не коментують ситуацію щодо “призначення” Балицького.

Раніше його експомічниця та директорка підконтрольного Балицькому підприємства «Мелітопольський завод підшипників ковзання» Галина Данильченко наразі стала самопроголошеною головою окупаційної влади Мелітополя.

У VIII скликанні Верховної Ради Галина Данильченко працювала помічником народного депутата Євгена Балицького. У 2015 та 2020 роках – обрана депутатом міськради Мелітополя від партії “Опозиційний блок”.

11 березня десять озброєних російських солдатів викрали мера Мелітополя Івана Федорова. 12 березня на його місце загарбники “призначили” депутатку міської ради від “Опозиційного блоку” Данильченко.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.