27 Січня, 2023 8:27 pm

  От все і спливло! Ось що планувалось в Україні окупантами на третій день після вторгнення

  Вранці 26 лютого, в «РІА Новості» з’явився текст: «Наступление россии и нового мира». Скоро він зник. Але не із архіву інтернету.

  В ньому – мета і стратегія путіна: «новый мир рождается на наших глазах… А теперь такой проблемы нет. Украина вернулась к россии. Это не значит, что будет ликвидирована ее государственность, но она будет переустроена, переучреждена и возвращена в свое естественное состояние части русского мира». 27 лютого мав впасти Київ.

  Орда наштовхнулася на скелю. Президента Зеленського, ЗСУ і єдиного, як ніколи, лютоозброєного народу. Плану «Б» у путіна не було. Не має і до цього часу. Він не сумнівався у блискавичній вікторії. Вона була створена, придумана в його окремій інформреальності.

  Він розраховував на розʼєднаність українців, пʼяту колону проросійських партій, рухів, телеканалів і блогерів, широку мережу власних агентів. Ще й на симпатиків в оточенні президента. Воно довго і навʼязливо переконувало суспільство у неможливості нападу москви.

  Створювало небезпечні конфлікти із США та президентом Байденим, який наполягав на точному часі вторгнення. Директор ЦРУ Вільям Бернс в січні цього року змушений був передати Банковій секретні плани і мапи про вторгнення росії.

  Основні напрямки, чисельність БТГ, техніки і тактики вогневого подавлення ЗСУ. Ми ж розмінували Чонгар і всю лінію розмежування з ОРДЛО. Відкрили ворота.

  Путін публічно розраховував на нездатність київської влади до супротиву через тотальну корупцію.

  Степан Гавриш

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.