![](https://lampa-news.com/wp-content/uploads/2023/08/b773b73483fac513.jpg)
Вчинок Владислава розчулив укpаїнців. За 20 pоків це дpугий випадок, заявили в поліції ВІДЕО
Владислав Герасименко помітив стос купюр, який лежав біля банкомата, та передав гроші до поліції.
Там оголосили про розшук їхнього власника – виявилося, що це жителька Чернігова, а гроші призначалися на операцію її п’ятирічному онукові.
Чернігівка Наталія Білоконська згубила у неділю, 30 липня, гроші. Поки знімала кошти в банкоматі, не помітила, як із гаманця випали 16 тисяч гривень, відкладених на операцію 5-річному онукові.
“Сказала сидіти, дала телефон — він сидів, а я знімала гроші. І він мене відволік, бо проїжджа частина. Гаманець перекинувся — я почула, що випали копійки, але я не звернула увагу, бо знов онук відволік мене”, — розповідає Наталія Білоконська.
![Наталія Білоконська розповідає про загублені гроші Наталія Білоконська розповідає про загублені гроші](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/9be4251d755620d8.jpg)
Наталія Білоконська. ФОТО: Суспільне Чернігів
Як пізніше з’ясувалося, гроші пролежали на тротуарі майже пів години.
“Скільки людей тут ходить, і базар, і вокзал. Я думала, що хтось їх знайде, але не думала, що є люди відповідальні, які можуть повернути”.
![Місце, де чернігівка загубила гроші а студент знайшов й відніс їх до поліції Місце, де чернігівка загубила гроші а студент знайшов й відніс їх до поліції](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/f2e3d3aff34ba77b.jpg)
Місце, де чернігівка загубила гроші. ФОТО: Суспільне Чернігів
Знайшов гроші 18-річний студент Владислав Герасименко.
“Ми йшли з дівчиною прогулятися. Я йду, дивлюся — під банкоматом купюри лежать. Бачу, люди ходять, а так нікого нема, перерахував, сума значна, думаю, як так – і дивлюся навколо, ніхто не шукає, ми ще пів години почекали, і потім вирішили подзвонити в поліцію”.
![Владислав Герасименко знайшов загублені гроші й відніс їх до поліції Владислав Герасименко знайшов загублені гроші й відніс їх до поліції](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/b773b73483fac513.jpg)
![16 тисяч гривень, відкладені на операцію: у Чернігові студент знайшов загублені гроші й відніс їх до поліції](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/400x1.78/f7e8cf526781ec7d.jpg)
Владислав Герасименко. ФОТО: Суспільне Чернігів
В поліції оголосили про розшук власника грошей через сайт та соцмережі, і за три дні власниця знайшлася. Зверталися й інші люди, каже начальник Чернігівського районного управління поліції Олександр Шульга.
“Люди, які теж втратили кошти й сподівалися, що їх кошти були знайдені. Але чи сума не відповідала, чи місце, чи обставини втрати грошей не відповідали тим заявленим критеріям, які нам повідомила особа, яка знайшла”, — говорить начальник Чернігівського районного управління поліції Олександр Шульга.
![начальник Чернігівського районного управління поліції Олександр Шульга начальник Чернігівського районного управління поліції Олександр Шульга](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/2b0101aad767f2c1.jpg)
Начальник Чернігівського районного управління поліції Олександр Шульга. ФОТО: Суспільне Чернігів
“Перепозичила гроші, заплатила за операцію. Я нікому не хотіла розповідати, але зізналася дочці. Учора вона мені прислала в телеграмі, що є такі молоді люди. Я дякую дуже батькам Владислава, дуже відповідальну людину виростили”.
Владислав – з села Бакланова Муравійка, навчається в Києві, в державному університеті ім. М. Драгоманова, на спортивного тренера. На літо влаштувався на роботу в Чернігові. Каже, думки залишити знахідку собі не виникало, переживав, чи знайдеться власник грошей.
“А потім дзвонять — і як камінь спав”, — каже Владислав.
На пам’яті Олександра Шульги, за 20 років роботи, це другий випадок повернення загублених грошей власнику. Здебільшого такі цінні знахідки люди залишають собі. Тому Владиславу виписали подяку. І запросили на роботу в поліцію.
“Ми будемо раді бачити таких людей в лавах Національної поліції, оскільки такий вчинок людини свідчить про саму людину, його виховання, а також ставлення до громадян”.
Comments (0)