Друзі! Це Чернівецький військком – Ігор Сорокопуд. І яке диво, він теж Мільйонер ВІДЕО
Друзі, це Чернівецький воєнком – Ігор Сорокопуд.
І яке диво, він теж Мільйонер😎
Ігор Васильович Володіє:
– Трьома великими Квартирами.
– Солідним приватним Будинком.
– Двома свіжими позашляховиками Toyota і Audi та Легковиком.
– Земельною ділянкою у курортних Карпатах.
– Ну і звісно, сотнями тисяч гривень налом та на банківських Рахунках.
Ну і це, вже не Дивує.
Абсолютно не Дивує.
Бо як каже одна мудра людина: “ТАМ – бідних Немає”.
І на превеликий жаль, він абсолютно Правий.
Деталі:
Начальник Чернівецького обласного ТЦК та СП полковник Ігор Сорокопуд є власником чималих статків.
Про це свідчить його декларація за 2019-й рік, яку дослідив “Військовий Кур’єр”.
Так, у розділі «нерухоме майно» воєнком вказав три квартири: одну, площею у 62 квадратних метри, записану на його дружину. І дві квартири по 90 квадратних метрів, одна з яких є службовим житлом.
Крім того, у родині воєнкома три авто: сам він є власником джипа Toyota Land Cruiser Prado 2019 року, у його дружини – Audi Q5 2015 року та Volkswagen Golf 2011 року у одного з дітей.
Також, полковник Сорокопуд є власником будинку у Снятині, Івано-Франківської області, а його дружина – земельної ділянки у Поляниці, що поблизу карпатського Національного природного парку «Горгани».
Задекларував чернівецький військком і значну суму грошей: 364 тисячі гривень на банківських рахунках, 23 тисячі доларів та 12 тисяч євро готівкою, а також 3 тисячі доларів у банку.
Як відомо, з початком повномасштабного вторгнення, більшість державних службовців не подають декларації про свій майновий стан, а сам реєстр декларацій закритий. Тому, нам не вдалося знайти більш пізні декларації про майно військком Чернівецької області. Відтак, можна зробити припущення, що з 2019-го року до сьогодні його статки могли ще зрости.
«Військовий Кур’єр» зміг додзвонитися до Ігоря Сорокопуда і поставити питання про походження його статків. Втім, пан Сорокопуд не зміг переконливо пояснити як йому вдалося заробити гроші на все майно, вказане у його декларації.
«Так, все назване вами, відповідає моїй декларації. Але, ви уважно вивчіть мою біографію, коли я одружився, на кому я одружився. Тоді у вас зникне більшість питань про моє майно» – сказав «чернівецький воєнком», додавши, що надалі не готовий спілкуватися телефоном.
Що ж до натяку воєнкома на значні заробітки його дружини, то ця інформація не пояснює походження його статків. Оскільки, як вказано у декларації полковника Сорокопуда, у 2019-му році його дружина заробила лише 57 тисяч гривень.
Тобто, вона отримувала встановлену на той момент мінімальну зарплату у 4700 гривень на місяць.
Нагадаємо, вчора суд відправив за ґрати екс-начальника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова, якого правоохоронці звинувачують у незаконному збагаченні на мільйони гривень.
Скандальний випадок з одеським воєнкомом змусив правоохоронні та антикорупційні органи України розпочати масштабну перевірку керівників центрів комплектування. Так, глава Національного агентства із запобігання корупції
Олександр Новіков заявив, що НАЗК проведе ретельну перевірку всіх керівників «військкоматів», включно з їхніми «родичами, водіями та коханками».
Також вчора президент України у щоденному відеозверненні розповів про перші підсумки цієї роботи антикорупційних органів: «Мені представили деякі попередні результати перевірки інших “воєнкомів”, окрім колишнього одеського. І там невтішні результати. Звичайно, правоохоронці реалізують їх у законний спосіб, і суспільство все побачить» – зазначив глава держави.
Також нагадаємо, що як повідомляв «Військовий Кур’єр», минулого тижня підлеглі полковника Сорокопуда у селищі Глибока, Чернівецької області серед білого дня викрали людину:
«Військовий Кур’єр» вже звернувся із запитом до Державного Бюро Розслідувань щодо оцінки таких свавільних чернівецьких «воєнкомів». Також видання «Військовий Кур’єр» планує звернутися до антикорупційних органів щодо перевірки доброчесності начальника Чернівецького обласного ТЦК та СП.
Comments (0)