18 Червня, 2024 2:19 am

Черговий плювак людям в лице! Українці вибyхнули обуренням побачивши ВІДЕО з нардепом Тищенко

У мережі з’явилося відео, де чоловікові, якого представляють як нардепа Миколу Тищенка, вручають нагородну зброю. Обличчя чоловіка, одягненого у камуфляж, закрите балаклавою.

Українці вже вибухнули обуренням через нагородження людини, яка боягузливо втекла зі столиці одразу після початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Відео швидко поширюється в мережі.

“Нагороджується Микола Тищенко – командирським “стечкіним” (автоматичний пістолет Стечкіна. – Ред) за виконану роботу для батальйону “Архангели Михаїла” і для всієї нашої країни”, – каже перед врученням зброї людині в балаклаві чоловік, який, очевидно, і є представником цього самого батальйону.

Він не уточнює, за яку саме “роботу” на благо країни нагороджується Тищенко. Так само як не пояснює, навіщо закривати обличчя нагороджуваного, якщо нардепа всі чудово знають ще з часів його телевізійної кар’єри.

Прийнявши нагородну зброю, чоловік у балаклаві каже: “Присягаємось виконувати накази президента, накази народу України, захищати до останньої краплі крові”.

Зазначимо, що обличчя нагородженого так жодного разу й не показали. Проте голос справді дуже схожий на голос Тищенка. Про те, що це таки нардеп, який ще в перші дні після початку вторгнення Росії в Україну втік на Закарпаття і періодично траплявся там на очі місцевим жителям, може свідчити і кепка на голові у нагородженого. Такий же Тищенко неодноразово з’являвся як у Києві, так і на Закарпатті.

У цій кепці нардеп часто з’являвся на люди.

При цьому лідери громадської думки, які запостили відео з нагородженням, схоже, не сумніваються, що це саме Тищенко.

“Вітаю Миколу Тищенко з нагородженням бойовою зброєю за самовідданий захист Мукачево!” – написав колишній очільник Офісу президента України Андрій Богдан.

“Нові герої вже серед нас. Ми не маємо знати його в обличчя, це таємниця, не виключено, що ім‘я цього героя у балаклаві вигадане, для прикриття. І цілком ймовірно, що це якийсь підвал у Рубіжному, і звідти воїн у масці буде йти у бій. Ех, хотілося б знати за який подвиг дають нагородний Стєчкін, сподіваюсь, колись ми дізнаємось, мабуть, за таке ще й орден дадуть закритим указом”, – іронізує журналіст Юрій Бутусов.

“Вітаємо Миколу Тищенка з отриманням такої заслуженої нагородної зброї, яку він отримав за успішну оборону від рашистів Ужгорода та за вихід із Мукачівського котла. З розумінням ставимося до того, що йому довелося закрити обличчя. Адже ворог не повинен знати в обличчя героя із позивним” Мітбол”. Фракція “Слуга народу” має пишатися своїм членом. І чекаємо нагороду, у вигляді Джавеліна, для Олександра Трухіна, за тихий вихід із лісу”, – пише Борислав Береза.

Де саме і коли було зняте відео, наразі невідомо. Однак ще 19 квітня Тищенко точно перебував на Закарпатті – він є на фото, викладених Державною податковою службою України у Закарпатській області.

Де саме і коли було зняте відео, поки що невідомо. Проте ще 19 квітня Тищенко точно знаходився на Закарпатті – він присутній на фото, викладених Державною податковою службою України у Закарпатській області. Судячи з тексту публікації, там нардеп займався перетворенням Закарпаття на “маленьку Швейцарію”.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.