13 Липня, 2024 11:01 am

Ви бyдете здивoвaні! Єдиний пpодукт, який вбuває всі віpуси, гpибок і бактеpії одночасно! Чoму пpо нього так мало говоpять

При змішуванні травних ферментів бджіл і смолистих речовин рослин утворюється клейка речовина з унікальною формулою – прополіс, передають Патріоти України.

Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування.

Даний продукт не має науково доведеної лікувальної дії.

Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Бджолам прополіс потрібен для захисту і знезараження медових сот і вулика, а людині – для лікування.

Лікувальні властивості настоянки прополісу

При внутрішньому прийманні настоянка прополісу сприяє зміцненню імунітету, знімає запальні процеси, діє як антиоксидант.

Спектр дії при зовнішньому застосуванні ще ширше: знезаражує і загоює рани, регенерує шкіру, знеболює, вбиває грибок.

Лікарі призначають препарат при найрізноманітніших станах і захворюваннях: для лікування тонзиліту, фарингіту, синуситу, отиту, при трахеїті, бронхіті, пневмонії, для усунення вірусної інфекції (грип, герпес), при всіх стоматологічних патологіях, в гінекології при ерозії шийки матки та навіть для лікування шлункових захворювань.

Найчастіше застосовують 10% настойку прополісу. Найзручніше препарат придбати в аптеці (коштує він копійки, а бульбашки місткістю 25 мл вистачить надовго), але можна приготувати й самостійно.

Як застосовувати настоянку прополісу:

1. При фарингіті та тонзиліті полощіть горло на настоянці, розведеною фізіологічним розчином в пропорції 1:10.

2. З такою ж концентрацією потрібно готувати розчин для полоскання порожнини рота при стоматологічних захворюваннях.

3. При синуситі й гаймориті: закопування і промивання носа розведеної настоянкою прополісу в пропорції, зазначеної вище.

4. При отиті помісти в вухо змочений у препараті ватний тампон. Якщо процедуру проводиш дитині, настойку потрібно розбавити теплою кип’яченою водою у співвідношенні 1:1. Дорослим також можна закопувати в кожне вухо по 2 краплі настоянки 5% -й концентрації до повного одужання.

5. Інгаляції з настоянкою прополісу (в розрахунку 1 крапля настойки на 5 мл фізрозчину) застосовують при захворюваннях дихальних шляхів. Приготовану рідину потрібно залити в інгалятор.

6. Як загальнозміцнювальний засіб: 15-20 крапель настоянки розчинити в ложці молока або води та пити за 30 хвилин до їди.

7. Для лікування шлункових захворювань 15-20 крапель настоянки потрібно розбавити в 100 мл теплої води та пити за 30 хвилин до їди.

8. Пошкодження шкіри, рани, герпетичні висипання, грибкове ураження стоп і нігтів, лупу лікують нерозведеним препаратом за допомогою пов’язок, примочок або змазуванням.

При всьому позитивному впливі прополісу на людський організм за постановкою точного діагнозу і призначення лікування слід все-таки звертатися до лікаря!

Прополіс протипоказаний:

Людям з алергією на продукти бджільництва. Дітям, вагітним жінкам і автомобілістам, вживання ліків на спиртовій основі всередину також протипоказано (можна використовувати тільки зовнішньо).

Через великий ризик алергічних реакцій малюків до 3 років взагалі не рекомендують лікувати будь-якими препаратами на основі прополісу.

Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування.

Даний продукт не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Розкажіть друзям про цілющі властивості цього дивного дару природи, поділіться з ними статтею!

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.