28 Травня, 2024 6:47 am

Сьогодні до нас на базу намагались потрапити двоє мугирів, які тикали ксивами та обіцяли…

УКРАЇНСЬКІ ГНИДИ АБО СМЕРТЬ УКРАЇНИ ОЛІГАРХІВ. Коли російські воші пішли з-під Києва, у столиці зарухались українські гниди. Сьогодні до нас на базу намагались потрапити двоє мугирів, які тикали ксивами та обіцяли позвільняти хлопців-титанівців на вʼїзді до бази #ПДМШ (маєтків чотирьох українських олігархів), які несли варту на вʼїзді.

Хлопці відреагувати адекватно і поклали цих гнид мордою на асфальт. Після чого вони намагались телефонувати комусь з заступників міністра внутрішніх справ. Чи блефували і робили вигляд, що телефонують.

Хочу попередити усіх українських оліграхів та можновладців у них на зарплатах:

Україна, яку ви створили, померла 24 лютого 2022 року під російськими бомбами. І вона більше ніколи не воскресне. Вона утонула в нашій крові, яка ллється рікою не тільки через україножера пуйла, а й через те, що ви висмоктали з України всі соки.

І тому ми на восьмий рік війни зустрічали ворога з величезним дефіцитом усього, що потрібно для перемоги: від бронежилетів та індивідуальних аптечок бійця до танків і бойових літаків.

І тому тисячі смертей моїх посестер та побратимів не тільки на совісті рашистів – це також плата за вашу ненажерливість та цинізм, через яку лічені сім’ї стали казково багатими у бідній країні.

Повторюсь: в Україні більше ніколи не буде так, як було до 24 лютого 2022 року. Прийшов час розплати. Ваша Україна померла. Наша – народжується в муках та крові. І народження її вже не зупинити.

На часі кожному визначитись: вони бʼються за минуле чи майбутнє. За Україну, яку поділили між собою кілька олігархічних сімей, чи за справжню Res Publica – державу, що належить громадянам.

За палаци нуворішив за шестиметровими парканами і пенсіонерів на смітниках чи за державу вільних і солідарних громадян, в якій бути непристойно багатим не менш ганебно, аніж непристойно бідним…

“Которые тут временные?

Слазь!

Кончилось ваше время!”

Tatyana Salnikova

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.