18 Червня, 2024 2:21 am

Роcія готує наcтуп на ще два міcта. Воїни ЗСУ pозповіли про відбиття штуpмів та чи доcтатньо у них снаpядів

Окупанти готують нові наступи на Україну.

Окупанти планують наступ на Торецьк і Нью-Йорк. Містечка під тимчасово окупованою Горлівкою. Наші позиції там не змінювалися від 2015-го року.

Але після того, як росіяни почали стрімко просуватися до Очеретиного, тепер цей напрямок під загрозою. Наші армійці спинили наступ ворога.

Тепер відловлюють по лісосмугах групи ворожої піхоти, яка намагається штурмувати наші позиції

Про це йдеться у матеріалі кореспондентки ТСН Юлії Кирієнко.

Гармаші бригади Короля Данила відбивають ворожі штурми з боку Авдіївки. Тут навіть непримітна лісосмуга посеред поля прошита ударами від снарядів. Бо ця зеленка, як її називають армійці – стратегічно важлива.

Андрій робить чергові прорахунки для пострілу і бійці знову заряджають САУ, щоб не дати розгорнути наступ росіян у бік Покровська, ще й прикрити два міста неподалік Горлівки – це Нью-Йорк та Торецьк.

Відбиття атак окупантів

Окупанти намагаються потиснути наші сили в районі Карлівки і просунутись до міста Покровськ. А на цьому фланзі наступають в бік села Керамік, аби розгорнути наступ на Торецьк. Це стало можливим після їхнього просування до Очеретиного. Стримати такий стрімкий рух ворога наші сили там поки змогли.

Тепер росіяни трохи притихли. І піхота вже не так активно їде на штурм. Натомість, майже без зупину працюють артилерією. А по містечках, що межують з тимчасово окупованою Горлівкою все стирають авіацією.

Сергій показує нам запас боєприпасів. Це все може вистрілити за день, якщо йде інтенсивний наступ. Всі ці снаряди українського виробництва. І хоч на перший погляд здається, їх у погребі неподалік гармати чимало, але артилерист каже, для такої рухомої лінії фронту хотілося б втричі більше.

А ще треба доставляти снаряди на позиції швидко. Для цього бійцям треба транспорт. Збирають собі на авто. Допомогти можете й ви, задонативши за цим QR-кодом гармашам.

QR-код для донатів / ©

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.