17 Червня, 2024 2:24 pm

А ось і “отвєтка” за Дніпpо! Наша воїни впеpше збuла Ту-22М3. ВІДЕО

Збиття Ту-22МЗ – це операція ГУР, літак “приземлили” за 300 км від України — джерела видання РБК.

Після збиття бомбардувальника інший, який летів за ним, розвернувся.

“Це перший літак стратегічної авіації, який вдалось знищити Україні, під час польоту.

Він наносив удари по Україні”, – розповів співрозмовник.

Стратегічний ракетоносець-бомбардувальник Ту-22М3, з якого російські військові здійснювали обстріли території України, був знищений зенітними ракетними підрозділами Повітряних сил ЗСУ у взаємодії з Головним управлінням розвідки, ідеться в ранковому зведенні 19 квітня.

«Це вендета за те, що російська стратегічна авіація атакувала сьогодні наші мирні міста, де загинули цивільні люди», – сказав в ефірі Радіо Свобода речник Повітряних сил Ілля Євлаш.

«Це вперше, коли наші Повітряні сили спільно з нашими партнерами з ГУР, з іншими силами оборони змогли збити літак Ту-22М3 стратегічної авіації. І вперше збили ще і дві ракети Х-22, які випустив цей літак. Звісно, що це комбо.

Сьогодні в російських пропагандистських ЗМІ чорний день. Я думаю, вони сьогодні там будуть дуже-дуже не раді. Все буває вперше. Ми вперше збили свого часу «Кинджал», вперше збили «Циркон». Зараз ось вперше збили Ту-22. Ну, чекаємо тепер на Ту-95», – відзначив Ілля Євлаш

У Повітряних силах нагадують, що Ту-22М3 є «носієм крилатих ракет Х-22, якими російські терористи б’ють по мирних українських містах».

Про падіння літака першим повідомив губернатор Ставропольського краю РФ Володимир Владіміров, це сталося о 6:57. Згодом він вказав, що пілотам удалося катапультуватися, двох із них знайшли, ще одного шукають.

Пізніше надійшли підтвердження, що впав саме стратегічний ракетоносець-бомбардувальник Ту-22М3.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.