13 Квітня, 2024 6:45 am

В однoму з укpаїнських міcт пpоїзд у тpанспоpті cтав безoплатним: мeшканці Києва, Дніпpа, Одеcи, Львова – втpатили даp мови

В одному з українських міст проїзд у транспорті став безоплатним.

З 1 квітня в одному із міст Сумської області зробили безоплатним проїзд для громадян.

На такий крок не пішли навіть у Києві, Дніпрі, Одесі чи Львові.

Інформація опублікована на Facebook-сторінці Тростянецької міської ради.

У м. Тростянець, Сумській області мер Юрій Бова ініціював запровадження з квітня безоплатного проїзду у комунальному автотранспорті.

Це стосується як місцевих мешканців, так і внутрішньо переміщених осіб. Мер Тростянця зазначив, що це рішення було ухвалено з метою підтримати людей під час війни та ВПО, які прибули до міста з прикордонних регіонів.

Зазначається, що зараз, на жаль, чимало громадян опинилися у складній фінансовій ситуації та кожна заощаджена гривня на проїзді для них важлива.

Депутати підтримали таке рішення, місцева влада знайшла можливість надати комунальному підприємству “Тростянецьпастранс” субвенцію з міського бюджету на перевезення пасажирів.

Вказується, що актуальним є це питання для працівників міської лікарні, адже більшість із них добираються на роботу громадським транспортом. Те саме стосується пацієнтів і тих, хто навідує родичів у лікарні.

Також це гарна новина і для дорослих та для дітей з віддалених мікрорайонів міста. Мешканцям нагадали, що у 2023 році вдалося замінити усі старі “газельки” на просторі комфортабельні автобуси.

Варто зазначити, що у Житомирі з квітня, навпаки, підвищили вартість проїзду.

У комунальному транспорті із транспортною карткою за одну поїздку потрібно заплатити 8 грн, а було 6 грн. У приватних маршрутках вже замість 10 грн потрібно платити 13 грн.

У Чернігові з березня у маршрутці якщо за проїзд платити готівкою, одна поїздка коштуватиме 17 грн, а 12 грн коштуватиме поїздка електронним квитком.

У Чернівцях з березня у тролейбусі проїзд подорожчав до 12 грн. Автобусів та приватний громадський транспорт ці зміни не торкнулися.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.