19 Липня, 2024 5:33 am

Поcадіть це на гоpоді і cлимаки пoвтікають, як ошпаpені. Як пoзбутися “непpоханих гоcтів”

Весняний сезон приносить радість та надію на щедрий врожай, але слизькі супутники, які називаються слимаками, можуть стати серйозною загрозою для вашого городу.

З їхнім апетитом та здатністю розмножуватися, з ними важко боротися, але є ефективні стратегії, які можна використовувати для захисту рослин.

Чому слимаки небезпечні?

Слимаки можуть залишити сліди на листях, стеблах і навіть на плодах рослин, призводячи до їхньої пошкодження та загибелі.

Також, їхнім апетитом можуть страждати не тільки листя, а й молоді ростки рослин. Якщо їхня популяція швидко зростає, під загрозою опиняються чималі ділянки городини.

Мʼякі тканини рослин, якими поласували ці непрохані гості, стають оазою для бактерій та інфекцій. І тут результат майже завжди один: погибель овочевої культури.

Ефективний та гуманний захист за допомогою рослин

Щоб слимаки навіть не дивилися у бік вашої ділянки, зробіть весною такі зелені насадження:

Мʼята: вона виділяє аромат та ефірні масла, який слимакам не подобається. Розташування рослини поруч із овочами створить ефективний бар’єр.

Гірчиця: ця корисна городня культура викликає відторгнення у слимаків через свій гострий та специфічний запах. Висадження гірчиці по периметру може ефективно захистити ваш сад.

Часник: окрім корисних властивостей для здоров’я, він володіє запахом, який відштовхує слимаків. Висадження цієї городини може бути корисним у боротьбі зі шкідниками.

Лаванда: ця красива рослина має не лише чудовий аромат, але ефект, який може відлякувати слимаків від вашого саду.

Петрушка: ця зелень також може виконувати роль природного бар’єру, допомагаючи захистити рослини від слизьких нападників.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.