13 Липня, 2024 11:03 pm

Нaші бaбусі знали це! Оcь якою pукою потpібно бpати гpоші, а якою вiддавати

Будь-які маніпуляції з грошима віддавна наділялися магічною силою. Вони оточені всілякими повір’ями, що гарантують примноження фінансів і попереджають злидні.

Більша частина прикмет стосується того, як правильно брати і віддавати грошію.

Не можна давати в борг бідним людям, оскільки під час повернення суми вони передають і частинку свого фінансового невезіння.

Якщо виникла потреба взяти гроші у хворої людини, варто попросити її покласти купюри на будь-яку дерев’яну поверхню, щоб очистити їх від поганої енергетики.

Для того, щоб вас не спіткали злидні, намагайтеся не давати в борг і не віддавати борги після заходу сонця. Якщо ж виникла така необхідність, постарайтеся впустити купюри на підлогу, щоб інша людина не брала їх безпосередньо з ваших рук.

Щоб не опинитися в боргах на все життя, ніколи не давайте в борг у вівторок, і не позичайте грошей у понеділок. Якщо ж потрібно повернути якусь суму, робіть це в будь-який день, крім п’ятниці.

Навіть з приводу того, якою рукою брати і віддавати купюри, існують окремі рекомендації.

Наші предки твердо знали, що забирати гроші завжди слід тією рукою, яка знаходиться поруч із серцем, тобто лівою. Адже саме так можна продемонструвати вдячність вищим силам за те, що до вас прийшли матеріальні блага.

Із традицією приймати гривні чи долари лівою рукою пов’язаний і ще один ритуал. Вважається, що для залучення фінансового благополуччя треба частіше чухати ліву долоню в бік зап’ястя.

Якщо довелося брати гроші в нещасної чи нездорової людини, то слід очистити їх від поганої енергії, поклавши на будь-який виріб із деревини. Адже живий і теплий матеріал чудово нейтралізує будь-який негатив.

Віддавати купюри слід віддаленою від серця правою рукою. Це робиться для того, щоб у фінансові відносини не втрутилися емоції, які тільки ускладнюють розрахунки. Адже гроші люблять холодну голову і здоровий глузд.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.