19 Липня, 2024 5:24 am

Вже нeма сил тaке теpпіти! Ліворуч – голова суду в Києві Шеpеметьєва…, а пpаворуч загuблий воїн-добpоволець Роман Ратушний…

Ліворуч – голова Солом’янського суду Києва Людмила Шереметьєва. Члени ВРП одноголосно відправили цю суддю у почесну відставку.

З довічними і досить солідними виплатами. Браво!

І байдуже, що стосовно судді є цілих ТРИ висновки Громадської ради доброчесності про те, що вона є недоброчесною. Наприклад, останній висновок ГРД нараховує 28 341 (!) символ.

Паралельно триває кваліфікаційне оцінювання судді, за підсумками якого суддю могли з ганьбою звільнити.

Але Шереметьєва кілька разів “хворіла”, всіляко ігноруючи запрошення на співбесіди і очікуючи позитивного рішення від ВРП. І як бачите, ВРП не підвела.

Один з аргументів ВРП: конкретно станом на зараз на суддю немає скарг. А нічого, що з 2012 по 2021 роки на суддю подали цілих 56 дисциплінарних скарг?

І саме покривання старою ВРП таких суддів, як Шереметьєва, переповнило чашу терпіння і змусило ціною титанічних зусиль (в тому числі ЦПК) знести більшість членів ВРП.

Щоб не перераховувати всі зашквари судді, акцентуємо увагу на двох. Про які ви точно чули.

Пам’ятаєте, як ми з багатьма однодумцями чергували під Солом’янським судом, щоб звідти не вивезли “прикутого до ліжка”, замотаного в картату ковдру Романа Насірова?

А все тому, що суддя Шереметьєва самоусунулась і не призначала суддю, який розглянув би відвід.

Бо, мовляв, вихідні і суддям потрібно відпочивати.

А ще це суддя, яка у свій час зобов’язувала активіста Романа Ратушного та громадську організацію “Захистимо Протасів Яр” прибрати всю інформацію про Корбана і стягнула з них майже 200 тисяч грн моральної шкоди та інших витрат на користь політика.

Згодом справедливість була відновлена і рішення Шереметьєвої скасували, але Роман Ратушний, на жаль, цього не дочекався, віддавши своє життя за Україну.

Невже за країну, де суддів з сумнівною репутацією спокійно відпускають у почесну відставку з довічними виплатами?

Центр Протидії Корупції

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.