4 Березня, 2024 5:40 am

  Укpаїнська актоpка Віталіна Біблів pозплакалася, pозповідаючи про pідню на pосії та тітку і дядька в окyпації. Відео

  Зірка українських фільмів і серіалів Віталіна Біблів не стримала сліз, розповідаючи про рідних в окупації та близьких у росії, які в найважчий час відвернулися від неї. Хрещениця батька актриси цинічно стверджувала, що українці влаштували “постановку в Бучі”, тому артистка обірвала з нею звʼязок.

  Так само вона вчинила і зі знайомими в рф, які “дуже співпереживали”, але не покинули країну і продовжують платити податки Кремлю. Про це Віталіна Біблів розповіла в інтервʼю Аліні Доротюк.

  Жителька рф, яка підтримувала звʼязок із зіркою серіалів “Слуга народу”, “Люся інтерн” і “Будиночок на щастя” не повірила в те, що українців тероризують.

  Вона цинічно заявила, що “горда бути росіянкою”, коли армія рф вбивала, мародерила та катувала українців.

  “З татовою хрещеницею ми не підтримуємо (спілкування – ред) після того, як вона написала, що Буча – це постановка. Я зрозуміла, що не можу з нею далі вести діалог. Це як дурню казати, що він дурень.

  Я їй побажала всього найкращого і щоб її дитина ніколи не знала, що таке Буча. Я її знати не хочу. Були ще знайомі, які дуже співпереживали. Одна виїхала з росії, і я досі з нею спілкуюся. З іншими я припинила”, – поділилася Віталіна Біблів.

  Актриса не стримала сліз, розповідаючи про те, що кожного українця зачепила війна, і її сімʼя – не виняток. Родичі зірки з Херсонщини вже більше року живуть в окупації.

  “У нас немає жодної людини в країні, яку б це не зачепило. Мої тітка з дядьком уже більше року в окупації, з ними два тижні немає звʼязку. Ми не знаємо як вони, де вони”, – сказала актриса, втираючи сльози.

  Попри це, акторка вирішила не чекати “іншого життя”, а проводити кожен день як останній, радіючи можливості прокидатися зранку.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.