20 Липня, 2024 9:24 pm

За ці поcлуги ПpиватБанку мoжна не плaтити! Укpаїнець pозповів пpо “фішку”, яка зекoномить вам сoтні, а мoже і тиcячі гpивень

Не всі клієнти ПриватБанку знають, що за деякі популярні послуги можна не платити.

Один із клієнтів банку поділився “фішкою” для економії.

Інструкцію він опублікував у розділі відгуків на порталі “Мінфін”.

Українець розповів, що йому знадобилася довідка про картковий рахунок для казначейства.

За її видачу у відділенні ПриватБанку попросили заплатити 100 гривень, проте він знайшов спосіб отримати документ без додаткової плати.

“У відділенні ПриватБанку на мій запит дівчинка-оператор сказала, що видати таку довідку через відділення буде коштувати 100 гривень. Але є інший, дешевший шлях”, – поділився українець.

Клієнт “Привату” зазначив, що заощадити 100 гривень і навіть більше на різних довідках можна дуже просто – скористатися додатком “Приват24”.

“Заходите в додаток Приват24, знизу вкладка Сервіси- Довідки- По рахунках. Там вибираєте необхідний рахунок і дані, які вам необхідні в довідці і замовляєте. Через кілька секунд ваша довідка готова і у вкладці Архів ви можете її завантажити на ваш пристрій або надіслати на електронну адресу”, – розповів чоловік.

Вже після цього документ можна за копійки роздрукувати у точці надання поліграфічних послуг чи вдома, якщо є така можливість.

Послуги ПриватБанка. Фото: скрін Мінфін

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.