5 Березня, 2024 12:07 am

  Це боліcно для кожного водія! Нардепи надумали запpовадити нові зобoв’язання інaкше cтанемо пішoходами

  Це болісно для кожного водія!

  Нардепи надумали запpовадити нові зобoв’язання інaкше cтанемо пішoходами.

  Що хочуть запровадити для водіїв.

  Як ми раніше вже писали, що українська адміністрація оприлюднила стратегічну ініціативу щодо проведення загальнонаціонального оновлення всіх посвідчень водія. Про це пише видання “Стіна”.

  Так ось, під час саміту “День інфраструктури” заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Юлія Клименко зазначила, що оновлення посвідчень передбачатиме обов’язкову перевірку посвідчень водіїв транспортних компаній кожні п’ять років, що відповідає практиці, що існує в Європейському Союзі.

  Таким чином, якщо Верховна Рада прийме відповідне законодавство, громадяни України будуть зобов’язані оновлювати свої посвідчення водіїв кожні 10-15 років, залежно від того, які правила будуть прийняті.

  Зазначається, що таке регулярне оновлення посвідчень має підтримувати актуальність компетенцій та знань водіїв, підвищуючи тим самим рівень безпеки дорожнього руху на національному рівні.

  Для тих, хто працює в транспортних компаніях, відновлення посвідчень відбуватиметься з більш частим п’ятирічним інтервалом, що відповідає протоколу країн ЄС.

  Зверніть увагу, що раніше Україна вже запровадила значні спрощення у процедурі отримання прав водія. Ключова поправка дозволяє громадянам отримати посвідчення водія в будь-якому муніципалітеті, незалежно від місця навчання.

  Це нововведення надає громадянам України можливість проходити курси водіння, складати необхідні іспити та отримувати права водія в сервісних центрах, розташованих по всій країні.

  Слід нагадати, що в Головному сервісному центрі МВС попередили про наслідки купівлі підробленого посвідчення водія в Мережі і попередили про наслідки.

  Українцям нагадали, що за незаконне отримання документів водія передбачена відповідальність за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

  Покарання – штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень) або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.