13 Липня, 2024 11:19 pm

Як швидко видaлити cупер клей із пaльців: cпосіб, який дoпоможе кoжному

Якщо ви не знаєте, як прибрати супер клей зі шкіри рук, спробуйте простий спосіб із ванночкою і сіллю, який допоможе швидко позбутися проблеми.

Багато хто добре знає, що сьогодні суперклей практично незамінна річ у господарстві. За допомогою клею можна зробити дрібні роботи по дому, щось скріпити і приробити.

Проте він швидко засихає, тому часто виникає питання, що робити, якщо супер клей склеїв пальці. Можна спробувати простий спосіб, яким ми з вами поділимося.

Чим відмити супер клей зі шкіри

Для початку потрібно взяти глибоку тарілку з теплою водою. Змочуємо в ній пальці і насипаємо на них одну чайну ложку солі.

Після цього ще раз змочуємо пальці і розтираємо сіль на ділянках шкіри з пальців з клеєм протягом 1 хвилини. У принципі, більше терти й не потрібно, цього часу достатньо для того, щоб сіль вступила в реакцію з клеєм і очистила пальці.

На пальцях з’являється біла паста. Після цього миємо пальці в тарілці з водою і бачимо, як руки стають чистими.

Простий спосіб допоможе вам швидко позбутися проблеми, коли пальці склеїлися від суперклею. Він допомагає за незначних проблем, коли можна самому впоратися.

Втім, якщо ви зіткнулися з ситуацією, за якої шкіра серйозно уражена, бажано звернутися до профільних установ, щоб фахівці порекомендували, як потрібно діяти.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.