20 Липня, 2024 10:58 pm

П’ять “зіpок”, які зpадили Укpаїну та “пpодалися” росії

Співачки Ані Лорак та Таїсія Повалій, телеведучі Оксана Марченко та Регіна Тодоренко після 24 лютого 2022 року назавжди поряд зі своїм ім’ям вписали слово «зрадник».

Однак це далеко не повний список зірок родом з України, які повністю проігнорували повномасштабну війну на Батьківщині або щобільше – цинічно її підтримали, продовживши спокійно жити та виступати в країні-агресорці.

Серед тих, хто своїм мовчанням чи ж активним пособництвом допоміг ворогові прийти на рідну землю та вбивати мирних співгромадян, а також руйнувати цивільну та критичну інфраструктуру, опинились: Софія Стужук, Йолка, Юрій Бардаш, MARUV, Анна ASTI.

Софія Стужук


Блогерка-мільйонниця родом із Севастополя, яка довгі роки жила та будувала кар’єру в Києві, розчарувала величезну армію своїх шанувальників неоднозначною позицією.

І якщо спочатку Стужук просто не визнавала росію агресором, а лише видавлювала з себе пацифістські гасла «Я за мир», то незабаром вона взагалі почала «виправдовувати» масовані ракетні атаки по мирних українських містах.

Нещодавно Стужук принизила українців у відео-прогріві свого курсу про «успішний успіх». Пригнічена на фоні прапора та з думками про жебрацтво, яке могло б з нею статися, якби вона залишилась в Україні.

Йолка
Співачку родом з Ужгорода завжди з теплом зустрічали в Україні. Особливу славу та любов фанатів вона здобула під час суддівства в українському «Х-факторі».

Проте з початком повномасштабної війни Йолка затято замовкла. В її соцмережах немає жодної публікації про жах, який коїться в рідній країні. Ба більше, артистка активно виступає перед російською публікою на корпоративах та концертах.

Юрій Бардаш
Цей персонаж, певно, є лідером серед усіх зрадників за кількістю абсурдних висловлювань.

На п’ятий місяць вторгнення опальний продюсер з Алчевська (Луганська область) порівняв українську визвольну війну з нацистськими ідеями Німеччини під час Другої світової війни. Вже наступного дня у прямому ефірі він видав нову порцію маячні про перемогу «великої та могутньої« росії, назвавши себе «русскім чєлавєкам».

Пізніше одіозний зрадник і зовсім втік до Москви, звідки цинічно брехав про Україну відомими пропагандистськими наративами. А нещодавно Бардаш отримав російський паспорт.

MARUV
Несподівано для своїх шанувальників співачка після повномасштабного вторгнення зникла з інформаційного простору.


Вона вдала, що росія не нападала на Україну. За майже два роки війни епатажна зірка з Павлограда (Дніпропетровська область) не зробила жодної заяви щодо агресії рф, де в неї ще до 24 лютого було заплановано великий тур.

Анна ASTI

Співачка родом із Черкас, справжнє ім’я якої Анна Дзюба, розпочинала свою музичну кар’єру у складі дуету Artik & Asti, створеного продюсером та виконавцем із Запоріжжя Артемом Умріхіним. Після 24 лютого, обираючи між честю та грошима, знаменитість обрала друге та продалася росії.

У Москві в Анни два салони краси, вона продовжує розважати публіку агресорів, випустила любовну пісню з путіністом Кіркоровим. Вона відверто ігнорує війну і без сорому підтримує росію.

Відпрацьовуючи пропагандистську повістку про «братні народи», Анна відмовилася від останньої ниточки, яка пов’язувала її з рідною землею – співачка отримала громадянство країни-окупанта.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.