26 Лютого, 2024 3:59 am

  “Совкoвість та pабовласницька фiлософія…”: наpдеп від “Слуги наpоду” “pозніс” оновлений законопpоєкт пpо мобілізацію ВІДЕО

  Георгій Мазурашу – нардеп від “Слуги народу” – розкритикував оновлений законопроєкт про мобілізацію і заявив, що не голосуватиме за нього, назвавши його “рабовласницьким”.

  “За такий законопроєкт я, звісно, голосувати не збираюсь. Відомо чому – тому що, по-перше, не підтримую рабовласництво у будь-яких формах і проявах.

  І тому, що переконаний: намагання притиснути громадян, додатковими повноваженнями для держорганів заганяти погрозами і примусом до Армії – це виключно знижує обороноздатність країни і зменшує кількість людей, які вже готові або потенційно можуть “дозріти” до необхідного для захисту Вітчизни, набору фізичних та морально-вольових якостей.

  Бо державу, яка демонструє ставлення до громадян “як до рабів”, звісно, менше людей вмотивовані захищати”, – написав він у Facebook.

  Георгій Мазурашу також додав, що постарається знову підготувати і подати альтернативний законопроєкт.

  “Шанси у нього, мʼяко кажучи, малі. Бо у нашого військового керівництва (яке, думаю, й підготувало основу цього “рабовласницького” законопроєкту Міноборони на підпис) і владної верхівки панують “совковість” та “рабовласницька філософія”.

  А отже мої прагматичні і реалістичні пропозиції, спрямовані на реальне зміцнення обороноздатності (через зміцнення економіки, підвищення мотивації та соцзахисту для Воїнів та їх сімей), звісно, не підтримуються…”, – резюмував він.

  Нагадаємо, ще не так давно Михайло Подоляк розніс онлайн-повістки на росії. Вони є РАБАМИ!

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.