20 Липня, 2024 9:29 pm

Відчyєте себе cуперуспішними – аcтрологиня нaзвала тpи знaки-щаcливчики

29 січня не дозволяйте іншим сунути носа у ваші справи. Самі не давайте порад, поки вас про це не попросять. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Дратуватимуть друзі, – говорить астрологиня. – За деякі їхні вчинки буде соромно вам. Замість того, щоб заганяти себе у депресію, запишіться до психолога.

Попереду дуже успішний період. Годі ризикувати грошима. Повертайте борги. Не беріть кредитів.

Суперуспішними себе відчують Тельці, Леви і Водолії. Прислухайтеся до інтуїції. Робіть так, як хочете ви, а не хтось із знайомих”.

Овен (21 березня – 20 квітня)

День сприяє пошуку пари. Дайте волю почуттям. Час зважитися на переїзд до коханих. З освідченням не баріться. Брати шлюб краще у лютому.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Ваш авторитет у колективі зростає. Підвищаться заробітки. Від відряджень і закордонних подорожей краще утриматися. Нагадає про себе харчова алергія. Обережніше із новими фармпрепаратами.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Штучне запліднення відкладіть на весну. Не засиджуйтеся у відпустці. Тримайте язика за зубами, доки не реалізуєте власні ідеї. Не вмішуйте у сімейні конфлікти друзів та родичів.

Рак (22 червня – 22 липня)

Боятися конкурентів не слід. Завжди будете на крок попереду, якщо не лінуватиметеся Кохані сунутимуть носа у ваші справи з друзями і колегами. Ризикуєте зіпсувати стосунки через безпідставні ревнощі.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Фінансова ситуація зміниться на краще. Годі займатися самообманом. Час іти з невдалих проектів. Нова робота потішить колективом і заробітками.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Новина про поповнення в родині спантеличить. Новонародженні спонукатимуть вас до рішучих змін. Декому час задуматися про покращення житлових умов чи зважитися на покупку авто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ці чотири знаки стануть казково багатими та успішними – фінансовий гороскоп на лютий

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

День багатий на подорожі, зустрічі з давніми друзями та далекими родичами. Метушня швидко дратуватиме. Важко буде залишатися терплячими. Варто відмовитися від цигарок та алкоголю. Побороти шкідливі звички найлегше буде до обіду.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

На багатьох чекає переїзд. Стежте, аби частину майна не розгубити дорогою в нове житло. Уваги потребуватимуть діти. Їм доведеться змінювати навчальні заклади і прилаштовуватися до нового колективу.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Бракуватиме домашнього затишку. Вдалий час, аби розпочинати ремонт та обставляти квартиру меблями. Від завдатку за авто чи квартиру краще утриматися.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Відкладіть покупки одягу та меблів. Придбане зараз майно матиме приховані вади. Маєте шанс не тільки створити міцну сім’ю, а й організувати навколо себе однодумців. Беріть на себе більше обов’язків на роботі. Вами захоплюватиметься начальство.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Можете придбати дім чи авто. Добре пройдуть курси з підвищення кваліфікації. Час задуматися над другою вищою освітою. Метушня дратуватиме. Але цього не уникнути, якщо жадаєте кар’єрного зростання і професійних перемог. Переговорами залишитеся задоволені.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Доведеться плисти за течією. Прилаштуєтеся до нових умов і залишитеся задоволені заробітками. Повірите у власні сили та можливості. Пропозиції кар’єрного зростання слід очікувати у лютому.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.