4 Березня, 2024 5:38 am

  Непoгано влaштувався: стaло вiдомо, де служить “кваpталівець” Олекcандр Пiкалов

  З початком повномасштабного вторгнення актор і комік “Кварталу 95” Олександр Пікалов вступив до лав ЗСУ.

  Днями стало відомо, де саме служить шоумен.

  Так, з’ясувалося, що чоловік вступив в Іміджево-видавничий центр Національної гвардії, за що навіть отримує грошове забезпечення.

  Водночас цікаво, що військова служба не заважає актору гастролювати з “Кварталом”.

  Де служить Олександр Пікалов.

  Як виявилося, артист був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації. Так, починаючи з 28 лютого 2022 року він служив у військовій частині 3066, яка підпорядковується Північному оперативно-територіальному об’єднанню Національної гвардії України.

  Є один “кварталівець”, що непогано влаштувався. Пікалов проходить “службу” в іміджево-видавничому центрі Національної гвардії.

  Не знаю що він робить для іміджу НГУ і які штуки для цього видає, проте “служба” не заважає Пікалову гастролювати з “Кварталом” і ще отримувати у Нацгвардії “грошове забезпечення відповідно до інструкції”,– зазначив народний депутат Володимир Ар’єв.

  Зауважимо, Олександр Пікалов вступив до лав Нацгвардії України ще у квітні 2022 року. Він повідомив, що дав присягу, та показався зі зброєю. Але справді, артист продовжував виступати з “кварталівцями” та їздити з концертами на фронт.

  До речі, у серпні, з нагоди Дня Незалежності, Зеленський нагородив Пікалова орденом “За заслуги” III ступеня за його “потужну волонтерську діяльність”. Такий самий отримав Євген Кошовий.

  Олександр Пікалов допомагає українцям.

  Комік з перших днів волонтерить, чим ділився у своїх соцмережах.

  До того ж він разом з колегами організовує концерти на передовій для військових.

  У 2022 році актор також заснував власний фонд, спрямований насамперед на допомогу дітям, які стали жертвами війни.

  У співпраці з Євгеном Кошовим комік запустив серію жартівливих випусків новин під назвою “Bayraktar NEWS”. Оскільки, за словами Пікалова, зброєю в арсеналі українців під час війни є гумор.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.