21 Липня, 2024 4:42 am

Непoгано влaштувався: стaло вiдомо, де служить “кваpталівець” Олекcандр Пiкалов

З початком повномасштабного вторгнення актор і комік “Кварталу 95” Олександр Пікалов вступив до лав ЗСУ.

Днями стало відомо, де саме служить шоумен.

Так, з’ясувалося, що чоловік вступив в Іміджево-видавничий центр Національної гвардії, за що навіть отримує грошове забезпечення.

Водночас цікаво, що військова служба не заважає актору гастролювати з “Кварталом”.

Де служить Олександр Пікалов.

Як виявилося, артист був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації. Так, починаючи з 28 лютого 2022 року він служив у військовій частині 3066, яка підпорядковується Північному оперативно-територіальному об’єднанню Національної гвардії України.

Є один “кварталівець”, що непогано влаштувався. Пікалов проходить “службу” в іміджево-видавничому центрі Національної гвардії.

Не знаю що він робить для іміджу НГУ і які штуки для цього видає, проте “служба” не заважає Пікалову гастролювати з “Кварталом” і ще отримувати у Нацгвардії “грошове забезпечення відповідно до інструкції”,– зазначив народний депутат Володимир Ар’єв.

Зауважимо, Олександр Пікалов вступив до лав Нацгвардії України ще у квітні 2022 року. Він повідомив, що дав присягу, та показався зі зброєю. Але справді, артист продовжував виступати з “кварталівцями” та їздити з концертами на фронт.

До речі, у серпні, з нагоди Дня Незалежності, Зеленський нагородив Пікалова орденом “За заслуги” III ступеня за його “потужну волонтерську діяльність”. Такий самий отримав Євген Кошовий.

Олександр Пікалов допомагає українцям.

Комік з перших днів волонтерить, чим ділився у своїх соцмережах.

До того ж він разом з колегами організовує концерти на передовій для військових.

У 2022 році актор також заснував власний фонд, спрямований насамперед на допомогу дітям, які стали жертвами війни.

У співпраці з Євгеном Кошовим комік запустив серію жартівливих випусків новин під назвою “Bayraktar NEWS”. Оскільки, за словами Пікалова, зброєю в арсеналі українців під час війни є гумор.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.