4 Березня, 2024 5:22 am

  Пaдіння Іл-76. Воpог виcунув Укpаїні ультимaтум

  Російська сторона досі не надала доказів того, що на борту перебували українські військовополонені.

  Для того, аби підтвердити тезу про нібито загиблих українських військовополонених

  внаслідок падіння Іл-76 на Білгородщині росія хоче, щоб Україна

  передала «зразки їхніх ДНК».

  У разі відмови, рф заявила, що «поховає тіла у номерних пакетах у безіменній могилі».

  Про це повідомляє ворожий російський Telegram-канал Mash.

  У повідомленні йдеться, що для того, аби Україна «отримала тіла загиблих», вона має «організувати їхнє транспортування».

  Зокрема, доказів того, що в літаку були українські військові, російська сторона досі не надала. Список військовослужбовців напередодні опублікувала пропагандистка Маргарита Симоньян. Однак один із нібито «загиблих бійців» був у списках на обмін, що відбувся 3 січня.

  Раніше представник головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що до моргу в Білгороді доставили лише п’ять тіл після падіння російського літака Іл-76. Крім того, він наголосив що українська сторона не коментуватиме інформацію, яку вкидає російська пропаганда.

  Нагадаємо, у Білгородській області росії зранку 24 січня впав військово-транспортний літак Іл-76. Т.з. міноборони рф стверджує, що на борту нібито перебували українські полонені.

  Згодом Генеральний штаб ЗСУ зробив заяву. У повідомленні йдеться про те, що ЗСУ продовжать знищувати військово-транспортні літаки російської федерації, що доставляють до аеродрому Білгорода ракети для обстрілу Харкова та Харківської області.

  До слова, представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов повідомив, що на борту військово-транспортного літака Іл-76, який впав під Білгородом, могли бути і ракети, і люди. За його словами, не виключено, що українських полонених могли використати як живий щит для транспортування боєкомплекту.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.