20 Липня, 2024 10:03 pm

“Це знак!” Укpаїнський cпівак Анатолій Матвійчук пoбачив у небі щось неймoвірне і пoказав Фото

Народний артист України Анатолій Матвійчук відправився у тур у рамках міжконтинентального фестивалю “Співай рідною”, першим містом якого стала Флорида, США.

Після концерту чоловік вирішив прогулятися славнозвісними пляжами, аж раптом побачив Богоматір у небі, яка його сильно вразила.

Про свої емоції співак написав у Facebook. Анатолій вирішив, що недаремно йому з’явилася Богоматір, це якийсь знак. Отак прогулянка холодною Флоридою принесла теплі враження.

“Маючи час ми поїхали подивитися на славнозвісні пляжі Флориди зі сліпучо-білим піском і мармуровими хвилями Мексиканської затоки. Але щойно вийшовши на узбережжя, я був буквально вражений картиною. На небі, у східній його частині я чітко побачив зображення Богоматері”, – написав артист.

Світлину, яку опублікував Анатолій, було зроблено вже трохи із запізненням, коли зображення почало “танути”. Співак зазначає, що у небі воно пробуло лише хвилин.

“Поки шукали телефон пройшов певний час і картинка почала танути. Вона була в небі лише хвилину, але всі, хто був у цей час на узбережжі почали дуже бурно реагувати на побачене, дехто навіть падав на коліна…” – резюмував артист.

Анатолій вважає, що недаремно Богоматір з’явилася у той час в небі.

На його думку, це знак. Лише невідомо, чи для всієї України, чи для співака особисто, чи взагалі лише для штату. Артист лише має надію, що означає він щось хороше.

“Я не знаю, про що говорить цей знак, але це точно – знак! Чи зможете побачити його ви? І дай, Боже, щоби він був на добро…” – написав він.

"Це знак!" Український співак Анатолій Матвійчук побачив у небі "зображення Богоматері" і показав фото

У коментарях серед захопливих висловлювань вірян з’явився один скептик, який зазначив, що це зображення – всього лише парейдолія. Тобто, ілюзія, коли неживі речі в далечині здаються подібними до знайомих.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.