19 Липня, 2024 5:32 am

Бaгатство за датою наpодження: чи cудилося вам cтати багатим? Пеpевірте себе! 

Дізнайтеся, чи є у вас шанси розбагатіти.

В даті народження зашифровано не тільки ваші особистісні якості, але і ваші відносини з грошима.

Знаючи свій код народження, ви зможете дізнатися, чи є у вас шанс розбагатіти.

Для цього потрібно скласти всі цифри вашої дати народження до отримання однозначного числа.

Наприклад, ви народилися 17 серпня 1987 року = 1+7+0+8+1+9+8+7 = 41 = 4+1 = 5. Ваш код — 5

Які у вас стосунки з грошима, згідно з кодом народження

1 — Ви не звикли економити й не вмієте відмовляти собі. Ви обожнюєте витрачати гроші, абсолютно не маючи навички до накопичення. Ви зможете стати багатим, навчившись економити.

2 — Ви не витрачаєте гроші без мети. Найчастіше, ви плануєте і складаєте список покупок. Ви здатні відмовити собі в найнеобхіднішому, щоб зробити капіталовкладення, яке зможе принести дивіденди.

3 — Крайні раціоналісти. Вміють і накопичити, і правильно вкласти. На жаль, але від раціоналізму не залишається і сліду, коли на сцену виходить любов. Пристрасті затьмарюють розум, ви готові спустити все до копійки, тільки б справити на когось враження. Вчіться не втрачати голову.

4 — Неймовірні щасливчики. Легко дістати гроші для вас не проблема. Те, що вважається кризою може пройти для вас абсолютно безболісно. На жаль, але ви дуже щедрі і легковажні, що призводить вас на межу розорення.

5 — Гроші для вас — це красиве життя, путівка в «люди» і спосіб стати вагомим. Ви готові на все заради грошей, що часто грає проти вас. Розум часто затьмарюється спрагою наживи, що ризиковано.

6 — Ви все життя прагнете до того, щоб стати багатим. Вам важко даються періоди безгрошів’я. Ви легко можете стати циніком у своїй гонитві за грошима. Матеріальні цінності можуть звести з розуму і перетворити в відвертого скнару.

7 — Гроші важливі для вас тільки як спосіб прожитку. Особливої уваги матеріальному становищу ви не надаєте і вмієте дружити навіть із тими, хто не має грошей взагалі. Має сенс трохи напружитися в плані заробітку, щоб рівень життя перейшов на новий щабель.

8 — Ви марите владою, а гроші — лише інструмент її роздобути. Вам рідко вдається жити повноцінним життям, позаяк грошей вам завжди буде не вистачати, навіть коли ваш банківський рахунок буде повний. Вам завжди мало — це серйозна проблема.

9 — Ви не розумієте, як стати багатим, тому що просто не вмієте жити за доходами. Якби вам додати трохи економії у своє життя і навчитися правильно витрачати доходи, ваш дебет тоді зійдеться з кредитом.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.