19 Липня, 2024 5:52 am

Знoву cвято! Ще одна гоpдість путіна пiшла нa дн0! Зранку 18 січня…

У тимчасово окупованому Севастополі в Криму затонув російський сторожовий корабель типу “Тарантул”.

Попередньо, його уразили морськими дронами.

Про “знахідку” повідомили в партизанському русі “Атеш” зранку 18 січня.

“Агенти “Атеш” під час розвідки суден у Севастополі виявили потоплений прикордонний сторожовий корабель проєкту 205П “Тарантул”, – йдеться у повідомленні.

Представники руху припустили, що корабель підбили декілька тижнів тому під час атаки морськими дронами на військові об’єкти окупантів.

За даними партизанів, затонулий корабель розташований на пристані бухти “Графська” за такими координатами: 44.615763, 33.587110.

“Росіяни втратили ще одну важливу одиницю озброєння в Чорному морі. З чим ми всіх і вітаємо”, – додали в підпіллі.

Партизани “Атеш” додали, що поступово виженуть окупаційну російську армію з українських територій та відновлять справедливість.

Окупанти викрали корабель у 2014-му.
Згодом в “Атеш” уточнили, що цей корабель був вкрадений Росією у 2014 році і використовувався в бойових цілях.

Раніше продемонстрований корабель дійсно був вкрадений окупантами у 2014 році. Він активно використовувався ними в бойових цілях. Саме він і був затоплений,
– йдеться у повідомленні.

Що відомо про корабель
Прикордонні сторожові кораблі проєкту 205П “Тарантул” — тип радянських патрульних катерів. Проєкт було розроблено в середині 1960 років на базі ракетних катерів проєкту 205. Технічні характеристики судна:

довжина — 39,94 метра;
швидкість — 35,6 вузла;
екіпаж — 30 людей.

Командування ЗСУ наразі не підтверджувало знищення ворожого корабля типу “Тарантул”. Щоправда, не було коментарів і від представників окупаційної влади.

Чорноморський флот ледь дихає

16 січня OSINT-аналітик MT Anderson після аналізу супутникових знімків повідомив, що в бухтах тимчасово окупованого Севастополя стає дедалі менше кораблів Чорноморського флоту Росії.

Ще в жовтні 2023 року у ГУР повідомили, що російські окупанти переводять кораблі Чорноморського флоту в порт Новоросійська.

Зауважимо, що перед цим 26 грудня 2023 року у тимчасово окупованій Феодосії українські військові знищили російський великий десантний корабель “Новочеркаськ”.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.