4 Березня, 2024 4:12 am

  Вечіpня звіcтка з Києва cколихнула Укpаїну. Їй було лише 36… Дiти залишились без мами

  Київ.

  Жінка 36 років упала із ковзанки, лежить не притомна,

  зупинка серця.

  Більше години роблять масаж серця 📍Драгоманова 2а

  UPD: Жінка померла.

  Залишилося в неї двоє дітей 😰

  Нагадаємо,

  У Львові помер п’ятирічний Велес Пашник, який впав у глибоку кому під час операції з видалення молочних зубів у приватній стоматологічній клініці.

  Після того, як у хлопчика діагностували смерть мозку, він залишався непритомним протягом місяця.

  За цим випадком слідчі продовжують проводити розслідування.

  Про втрату сина 13 січня сповістив у Facebook його тато Віктор Пашник.

  “Лети наш Хлопчику, Лети… Усім нам із Небес світи… Спочивай з Миром, Коханий Наш Лесюньо!” – написав він.

  Нагадаємо:

  8 грудня у стінах львівської клініки Ori-Dent під час стоматологічної операції під загальною анестезією у меленького Велеса зупинилося серце.

  Лікарям вдалося його реанімувати, проте хлопчик впав у кому, в нього діагностували смерть мозку. Медики жодних прогнозів щодо одужання дитини не давали.

  Правоохоронці тоді відкрили кримінальне провадження за фактом неналежного виконання медпрацівниками своїх професійних обов’язків (ч. 2 ст. 140 КК України).

  Винному загрожує до трьох років позбавлення або до п’яти років обмеження волі з позбавленням права на термін до трьох років обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

  Зі свого боку в приватній клініці запевняли, що проводять також власне розслідування й усунули від роботи медиків, які видаляли хлопчику молочні зуби. Відомо, що Ori-Dent відкрилася у Львові не так давно, її власником є Роман Онисько. Буквально через чотири дні після трагедії з дитиною він зареєстрував ще одну фірму – ТОВ “ОРІ-ДЕНТ”, яка може здавати в оренду й експлуатацію нерухомість і вести діяльність у сфері права.

  <img src=”https://i.obozrevatel.com/gallery/2024/1/14/filestoragetemp-57.jpg” alt=”У Львові помер 5-річний хлопчик, який впав у кому в кабінеті стоматолога”>

  <img src=”https://i.obozrevatel.com/gallery/2024/1/14/rebenok-bolnitsa.jpg” alt=”У Львові помер 5-річний хлопчик, який впав у кому в кабінеті стоматолога”>

  <a href=”https://incident.obozrevatel.com/ukr/crime/u-lvovi-pomer-5-richnij-hlopchik-yakij-vpav-u-komu-v-kabineti-stomatologa.htm”>Джерело</a>

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.