21 Липня, 2024 3:49 am

Сеpдючці та Гaлкіну забоpонили виcтупати в ОAЕ та оштpафували. Пpичина ш0кує

Відомий російський гуморист і телеведучий Максим Галкін був оштрафований урядом Обʼєднаних Арабських Еміратів на 100 тисяч дирхам (понад мільйон гривень) нібито через проукраїнські та антиросійські висловлювання на концерті в Дубаї.

Тим часом знаменитому українському музиканту, шоумену і пародисту Андрію Данилку, який втілює на сцені улюбленицю мільйонів Вєрку Сердючку, з тієї ж причини взагалі заборонили вʼїжджати до країни, зобовʼязавши перед цим також виплатити штраф.

Принаймні, саме так стверджує ряд російських ресурсів. Зазначається, що концерт Галкіна, який, бачте, не сподобався госорганам ОАЕ, відбувся у 2023 році, а виступ Сердючки на корпоратив взагалі у 2022-му.

Під час номеру Галкіна, який нібито спровокував штраф, комік у притаманній йому манері висміював російську владу та путінських блазнів.

Очевидно, мова про виступ артиста за січень минулого року, коли він відповів на вигук глядачки “Слава Україні”.

“Мене попросили бути нейтральним, але як я можу бути нейтральним? Я просто не чую, що? Героям слава!” – говорив тоді під час концерту шоумен.

У джерелі пишуть, що Галкін напередодні концерту нібито погодився прибрати з програми всі “гострі” жарти, проте зрештою, очевидно, передумав і все ж висміював Кремль та висловлював підтримку Україні.

За це його оштрафували одразу після концерту.

Сердючці та Галкіну заборонили виступати в ОАЕ, їх оштрафували за проукраїнську позицію – росЗМІ

Що стосується Андрія Данилка, то йому, як пишуть пропагандисти, ще 2022 року заборонили вʼїзд до ОАЕ після патріотичного шоу в Дубаї.

Тоді на корпоративі Сердючка вже традиційно кричала антиросійські та антивоєнні лозунги.

Це нібито теж не сподобалося певним органам в ОАЕ, які звинуватили зірку в “розпалюванні міжнаціонального конфлікту”. Як результат – штраф і статус “нев’їзний”.

Сердючці та Галкіну заборонили виступати в ОАЕ, їх оштрафували за проукраїнську позицію – росЗМІ

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.