19 Липня, 2024 7:02 am

Садoвий зpобив безпpецедентну заяву! “Абcолютно кoжному ми дaмо по 50 тисяч…”

Боротьба України за свою незалежність проти російських окупантів триває.

Задля мотивації тих, хто хоче стати на захист нашої держави, у Львові запропонували кілька цікавих ініціатив.

Міський голова Львова Андрій Садовий 12 січня оприлюднив інформацію щодо нового рішення про виплати охочим доєднатися до ДШВ або морської піхоти.

Мовиться про грошову винагороду у розмірі 50 тисяч гривень тим, хто підпише контракт.

У Львові платитимуть охочим вступити до війська.

Андрій Садовий у своєму телеграм-каналі повідомив, що рішення щодо виплат ухвалили на засіданні Виконавчого комітету.

П’ятдесят тисяч гривень від громади Львова кожному, хто вирішив підписати контракт із військовими частинами Десантно-Штурмових військ та морською піхотою,
– зазначив Садовий.

Наразі триває напрацювання порядку нарахування таких одноразових виплат.

Безкоштовні абонементи у фітнес-клуби.

Водночас з 2024 року у Львові розпочинає діяти нова програма підтримки військовослужбовців, які є учасниками бойових дій, а також членів сімей загиблих захисників.

Головною метою є створення умов для занять спортом, адже це один з найпотужніших засобів для підтримки фізичного та психологічного здоровʼя, а зокрема – соціальної адаптації.

У Львівській міській раді повідомили, що механізм роботи передбачатиме відшкодування визначеним категоріям витрат на оплату тренажерного залу або чогось подібного. З міського бюджету буде компенсовано 50% від загальної вартості. Водночас іншу половину покриватимуть спортивні клуби.

На сьогодні ми вже налагодили співпрацю з найбільшими клубами міста, серед яких “Бронкс”, “Олімп”, “Три стихії”, “Спорт Лайф”, “Колізей”, “Адреналін”, “Леофіт”, “Ліга”. Ми запрошуємо й інші клуби нашого міста долучитися до програми, та разом творити добро,
– розповіла керівниця відділу спорту військових Орися Демʼянюк.

Мобілізація в Україні: останні новини

Кабмін 11 січня відправив на доопрацювання законопроєкт про зміни у мобілізації. В Офісі президента повідомили, що Верховна Рада України може ухвалити документ за кілька тижнів. Михайло Подоляк зауважив, що під час ухвалення законопроєкту будуть враховані позиції не лише Комітету з нацбезпеки, оборони та розвідки, а й, наприклад, антикорупційного й інших комітетів парламенту.

Водночас у комітеті Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки поділилися, що у новій редакції законопроєкту про мобілізацію можуть виключити зміни щодо вимоги надання військовозобов’язаним місця проживання при укладанні трудового договору.

Мовиться також про виключення антиконституційних норм про внесення до реєстру боржників, відстрочки чинним нардепам і працівникам підприємств, установ та організацій Міністерства оборони України, правоохоронних органів. Ймовірно, скасують також вилучення норм звільнення поліцейських та прокурорів у зв’язку із призовом на військову службу.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.