13 Липня, 2024 11:20 pm

Воїн ЗСУ зpобив мaмі неочікуваний подаpунок. Результат шoкував усіх ФОТО

Український військовослужбовець зробив своїй матері незабутній подарунок – повне перевтілення.

Українці, яка виховала хороброго воїна та люблячого сина, змінили стиль, зачіску та макіяж, щоб показати, наскільки жіночною вона може бути.

У блозі бʼюті-експерта Сніжани Владики зʼявилося відео неймовірного перевтілення.

Результат вразив її підписників, які залишили захоплені коментарі під постом.

“Любов сина до матері – найважливіше відчуття для кожної матері. Син, котрий захищає нашу країну, зробив мамі подарунок – повне перевтілення.

Тим самим підкреслив істину: жінка повинна залишатися жінкою за будь яких обставин і нести в світ добро, красу та любов. Нехай кожна мама дочекається свого сина”, – йдеться в описі.

Першим, хто побачив маму в новому амплуа, був воїн ЗСУ.

В салоні попросили підтримати жінку коментарем, тож під відео зібралися тисячі схвальних відгуків. Перевтілення матері українського героя зібрало понад 150 тисяч лайків.

“Відвал щелепи. Це найкраще перевтілення з усіх, які я бачила”, “Вийшло розкішно”, “Це зовсім інша жінка. Який впевнений погляд”, “Жінка створена для розкоші.

Просто вона цього не знала”, “Вищий пілотаж!” “Вона виглядає на мільйон”, “Невже це одна й та сама жінка?! Чари! Браво майстеру! А мама може пишатися своїм сином”, – йдеться в коментарях.

Клієнтці салону змінили темний колір волосся на коротшу стрижку з білявими пасмами, обʼємом на потилиці та подовженим чубчиком. Одяг українці також замінили на більш стильний, який підкреслив її фігуру, а не ховав її. В поєднанні з макіяжем, що личив красуні, з салону вийшла жінка, яку не впізнати.

"Це точно та сама людина?!" Воїн ЗСУ зробив мамі "найжіночніший" подарунок: результат її перевтілення шокував усіх

"Це точно та сама людина?!" Воїн ЗСУ зробив мамі "найжіночніший" подарунок: результат її перевтілення шокував усіх

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.