19 Липня, 2024 7:03 am

Вся Євpопа без виключення мала pодинні зв’язки з Київською Pуссю — Укpаїною! За 100 pоків до заcнування села Моcква

Продовжуємо вчити нашу історію.

Напевно путін теорією “основатєля Лєніна” багатьох ввів в оману) І тому варто нагадати кожному ось це!

В Європі було найбільше(!) королев і королів, які були з Києва чи мали родинні зв’язки. Цей історичний малюнок, якому до тисячі років (на фото), увіковічнений в Софії Київській.

На ньому чотири славетних королеви. – Франції – Анна, – Угорщини – Анастасія, – Норвегії а потім і Данії – Єлизавета, – Англії – Агата.

Всі вони доньки Ярослава Мудрого, великого князя Київської Русі. В цей час чоловіком Польської принцеси був їхній брат Ізяслав, королевою сестра батька.

Інший Володимир був чоловіком принцеси Німеччини. Мама їхня була принцесою Швеції Інгігердою, брати якої були королями Швеції і Данії.

Вся Європа без виключення мала родинні зв’язки з Київською Руссю – Україною! За 100 років до заснування села Москов.

Але повернемось до наших королев, бо кожна з історій про них – це Голлівуд відпочиває! Чи знаєте ви, що теперішня королева Англії Єлизавета – потомок нашої королеви Агати? Чи не тому Англія вірний друг України в ці визначальні часи? Чого лиш Борис Джонсон вартий! А донька Агати Маргарита стала не лише королевою Шотландії, але й її святою! Бо за життя найбільше храмів Божих побудувала і добрих справ зробила.

А далі і Річард Хоробре серце, і Марія Стюард – з нашим, тобто Агатиним, королеви з Києва корінням! Шановний Макроне, а вам слід нагадати про легендарну Анну Київську, яка стала королевою Франції, знаючи 4-ри мови.

Привезла Євангеліє, на якому присягали чи не всі королі Франції, написане у Києві. Кров королеви Анни текла у 18-ти королів Франції (!). А ще про те, як саме цей легендарний портрет 4-х сестер з Києва, які стали королевами Європи, врятував святу Софію від Московського мракобісся! В 30-х її за бажанням ката Сталіна, ідеала путіна, мали підірвати! Вже заклали вибухівку…

1000 – літнє диво архітектури саме у Києві, викликало жабу у московських безбожників. І раптом ультиматум від Франції: – Якщо посмієте спаплюжити портрет нашої легендарної королеви Анни, зруйнувати витвір рук батька нашої королеви, наша країна розриває дипломатичні відносини! Одразу ж! …

Ага, такі рішучі попередники були у вас, властьімущі французи! Від Жанни д‘Арк, а не Ліпен корінням! Ось так французи і врятували нашу Софію! Ім би ще тепер мову ультиматумів щодо путлера вивчити! І тут ще угорцям варто нагадати нашу- їхню королеву Анастасію. Бо саме завдяки заступництву Києва і могутніх Київських князів угорський король Андруш, чоловік Анастасії, був врятований від смерті! Бо на той час Київська Русь була НАЙБІЛЬШОЮ державою Європи. І найвпливовішою!

Може тому так впевнено вела себе і не визнавала жодних ультиматумів вже відома нам королева вікінгів Єлизавета? Рідна сестра згаданих королев. Ну ви ще чули десь, щоб одна жінка стала за життя спочатку королевою Норвегії, а потім Данії? А наша Єлизавета стала! І ще й доньку королевою зробила. А ще врятувала принцесу Англії сироту Гіту від ненависного шлюбу… і послала… ну як руский корабль найгрізнішого самодержця, який спробував їй погрожувати. А потім віддала ту англійську принцесу Гіту за київського короля Володимира Мономаха!

Бачите скільки у нас англійського? Французького, нормандського, датського, шведського, польського, норвежського, угорського? Де тут рашистське? Ось яке у нас, украінці міцне коріння ВЖЕ було ЄВРОПЕЙСЬКОГО роду! КОЛИ ЩЕ НЕ БУЛО МОСКВИ! Хто там де думає пускати нас в ту Європу чи ні? Та в нас тепер тих Річардів Хоробре Серце – мільйони! Єлизавет і Анн, Агат і Анастасій – не менше! І те, що розбрелись вони у час воєнного лихоліття біженками – то тимчасово! Вони ще стануть королевами! Правда ж, жінки України? А Україна – членом Євросоюзу. А хто сумнівається – розкажіть ім ось цю історію! І те що Київ дав 158 королев і королів Європі! І ще дасть! Вірмо і діймо! Разом до перемоги!”

Авторка Тетяна Редько, Заслужений журналіст Украіни (З моїм легким редагуванням)

Читайте, вчить свою історію, поширюйте!

Анатолій Амелін
Директор програми “Економіка” Українського інституту майбутнього

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.