27 Лютого, 2024 6:27 am

  Почaлося мaсово! Якщо ви щось пpодаєте чеpез OLX то пoдаткова вже йде дo вас. Тeпер не відвеpтитесь

  Державна податкова служба України розпочала перевіряти підприємців, які продають товари на інтернет-платформі OLX.

  Як передає “Хвиля”, про це повідомила прес-служба відомства.

  Так, застосування РРО/ПРРО є обов’язковим при проведенні розрахунків у готівковій формі та/або з використанням електронних платіжних засобів за продані товари, в тому числі через відомі інтернет-платформи.

  Як зазначається, співробітники управління податкового аудиту ГУ ДПС у Миколаївській області виявили підприємця з Миколаєва, який продавав мопеди іноземного виробництва на OLX без застосування РРО/ПРРО та належного обліку товарних запасів на загальну суму понад 250 000 гривень.

  До того ж, як зазначається, це порушення закону видача чеків РРО/ПРРО дозволяє покупцям товарів захистити свої права споживачами.

  Подаємо мовою оригіналу:

  Державна податкова служба України неодноразово звертає увагу, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами (далі – Закон № 265).

  При цьому застосування РРО/ПРРО є обов’язковим при проведенні розрахунків у готівковій формі та/або з використанням електронних платіжних засобів за продані товари, у тому числі через відомі Інтернет-платформи.

  Однак, працівниками підрозділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Миколаївській області під час чергової перевірки суб’єкта господарювання, що здійснює реалізацію підакцизних товарів за допомогою Інтернет-платформи «OLX» у місті Миколаєві, встановлено факти продажу мопедів іноземного виробництва без застосування РРО/ПРРО та належного ведення обліку товарних запасів на загальну суму понад 250,0 тис. грн, що свідчить про порушення продавцем п.1, 2 та п. 12 ст. 3 Закону № 265.

  ДПС акцентує увагу, що виконання вимог законодавства, напряму чи опосередковано пов’язаного із поповненням державної скарбниці, є обов’язком кожного платника податків.

  Крім того, видача чеків РРО/ПРРО є забезпечення можливості покупцям товарів захистити свої права як споживачів.

  ДПС сподівається на високий рівень правової свідомості суб’єктів господарювання та належне і добросовісне виконання обов’язків платниками податків.

  ОЛХ, вакансия,закладчики тайников

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.