20 Липня, 2024 9:12 pm

Нaгієв викликав істеpику у pосіян чеpез загадкове пpивітання з Новим pоком: укpаїнці дякують ведучому за підтpимку

Російський актор Дмитро Нагієв, який іноді делікатно натякає на свою незгоду з політикою kремля, але все ж уникає прямого засудження війни, обурив росіян привітанням з Новим роком.

Українці, навпаки, йому подякували.

Коментарі з теплими побажаннями зʼявилися під дописом артиста в Instagram. Він, прогулюючись із собакою, зняв звернення до підписників.

“З новим, добрим, мирним, красивим, ситним, справедливим, вільним, надійним роком”, – сказав Нагієв, усміхаючись.

Таке звернення чимало користувачів із України трактували як заклик до миру, справедливості та свободи, чого зараз багатьох українців позбавляє терористична pосійська федерація.

“З Новим роком, Дмитре. Слава Україні”, “Дімо, дякую за підтримку України!

Ви людина з великої літери”, “Так, з мирним, справедливим та вільним. І житимемо!

З Новим роком вас. Ми з України”,

“Я з України, але ви єдина людина з росії, яку поважаю”, “Дивіться, як цікаво. Він просто привітав з Новим роком, а кожен зрозумів по-своєму”, – написали в коментарях.

Дмитро Нагієв викликав істерику в росіян через загадкове привітання з Новим роком: українці дякують ведучому за підтримку

Цікаво, що росіяни також “розшифрували” привітання Нагієва не на свою користь. В одному з пропагандистських Telegram-каналів від артиста почали вимагати негайно чітко окреслити свою позицію щодо війни в Україні.

“Геть запаморочення від успіхів, скажемо “ні” анальній контузії. З Новим роком. Чекайте наказів”, – підігрів роздратування путіністів актор.

У коментарях його назвали “тварюкою” і “нєтвойністом”, хоч Нагієв продовжує співпрацювати з російськими компаніями. Дехто навіть припустив, що побажання “чекати наказів” свідчить про мобілізацію після виборів у рф.

Дмитро Нагієв викликав істерику в росіян через загадкове привітання з Новим роком: українці дякують ведучому за підтримку

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.