27 Лютого, 2024 5:40 am

  Гaлина Одноpог: “Пpо мобiлізацію… Я дoвго мовчала, спостеpігала, спoдівалася, але…”

  Подаємо мовою оригіналу:

  Галина Геннадіївна Однорог

  Про мобілізацію.

  Я ВИСТУПАЮ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ТОЇ “МОБІЛІЗАЦІЇ ” , ЯКУ ХОЧУТЬ ВНЕСТИ “СЛУГИ ” !

  Моя особиста думка .

  Вже не можу дивитися на той…. ( ну ви зрозуміли ) , який сьогодні відбувається в країні .

  В мене вища економічна освіта , але і її необов’язково мати , щоб зрозуміти , як що “слуги ” приймуть той законопроек , який вони подали , це знищить економіку нашої країни повністю !!!

  Тобто тоді і воювати вже буде не потрібно , бо не буде кому і за що воювати.

  Довго мовчала, спостерігала , сподівалася , але на жаль з кожним днем стає все гірше .

  Що таке сьогодні ТЦК – це той самий “узаконенный рекет ” , який був на початку 90-х .
  Що вони сьогодні роблять?

  Вони приходять на прохідні ворота на підприємства , де люди їздять на роботу , сплачуючи щомісяця податки !

  Вони ходять по офісах та шукають ФОП , які щомісяця сплачують податки ! Вони приходять до селян , які працюють і сплачують податки !
  А що вони ще роблять ?

  Ми вже всі це бачили – завітали до фітнес клубу , прийшли в крутий ресторан , заїхали на базар . А для чого ? Отож . Бо військкоматів поміняли , а “расценки ” стали ще вище , і тож треба щомісяця платити “мзду ” за свою посаду . А де брати гроші ? ” а поїдьте до ресторану, потрусіть їх трохи , нехай поділяться ” .

  Бо знаю точно , що чоловіки призовного віку, які сьогодні живуть в Україні , вони ніде не ходять, в них тільки одна дорога – на роботу і додому , щоб не зловили .

  Їм надали усім таке слово – ухилянт ! А чому одразу треба всіх записувати в “ухилянти ” , як що чоловік працює офіційно , як що він ніде не втік і щомісяця поповнює бюджет ! А хтось знає причини , чому він не йде служити ? А хтось з цим розбирався – ні ! Їх всіх одразу записали майже не в зрадники , ухилянт ! Тоді в мене одне питання – а як назвати ту багатотисячну армію держчиновників , правоохоронців , усяких “радників ” , “телохранителей ” , конвоїв та багато кого , хто має офіційну “бронь ” та отримує зарплату завдяки от таким ” ухилянтам ” ?!!!
  Тобто під час війни в нас сьогодні є резервна багатотисячна готова армія тих , хто вже навчений тримати зброю , хто пройшов військову підготовку , хто вмотивований , бо він пішов працювати на державну службу і хто може замінити наших хлопців на передовій . І саме головне – це не буде коштувати державі ні копійки , вони всі і так на утриманні держави .

  І тоді нашому президенту Офіс Президента України не доведеться шукати додаткових 500 мільярдів гривень , а нашим волонтерам не доведеться знову купувати труси та шкарпетки , бо не буде нічого . І тим самим врятуємо економіку – 500 000 чоловіків , які працюють на підприємстві і далі будуть працювати та сплачувати податки , щоб утримувати армію .

  Треба тільки одне політичне рішення – зняти бронь з усіх ” блатних ” та скоротити державний апарат !

  Фото для привернення уваги .

  На зображенні може бути: водонагрівач

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.