19 Липня, 2024 6:22 am

Найcильніша та нaйголовніша МОЛИТВА, яку обoв’язково всім потpібно читати на Святвечір, щоб отpимати Боже Благoсловення

Подякуйте Богові за теплу оселю, їжу та дах над головою. Святвечір і Різдво – для мене це про Сім‘ю та Любов.

Молитва на Святвечір.

Молімося: Боже, Ти вчинив так, що ця свята ніч засяяла світлом Твого Сина: вчини, щоб в нашому повсякденному житі, ми були осяяні світлом Твого сяйва.

Всемогутній Боже, Отче наш небесний, дякуємо Тобі за невимовний дарунок благодаті, який Ти дав цілому людству в народженні Немовляти-Христа у Вифлеємі понад 2000 років тому.Його проголосив Твій ангел тієї святої ночі, котру нині ми пригадуємо. Дякую Тобі за всі Твої добродійства, яких так багато подарував Ти мені, грішному, недосконалому і недостойному

Нехай незбагненна таємниця втілення Твого Єдинородженого Сина – Слова, що сталося Тiлом, – зігріє наші серця та душі і наповнить їх втіхою та палким бажанням, подібно до пастухів у полі, поспішати до Його вифлиємських ясел і служити Йому.

Молю Тебе, Господи: відійми від мене волю мою, вся бо моя воля – то лиходіяння.

Допоможи нам у правді та дусі щирого каяття радіти в день Різдва нашого Спасителя, щоб ми в щирій та живій вірі могли приєднатися до пісні хвали ангелів, радості пастухів і подиву мудреців зі Сходу.

Дай мені, Господи, завжди мати страх Божий перед Тобою, і Твоїй волі коритися

Нехай в цю святу ніч Христос знову народиться в наших душах, щоб правда, любов і викуплення, які Він приніс нам, від нині і повіки залишалися у нашому житті і серцях.

Дай, Господи, щоб ми, подібно до Діви Марії, все, що пов’язане з Немовлям Ісусом, зберігали це у своїх серцях і розважали над ним.

Тепер, коли Ти вчинив нас причетними до слави Твого Сина тут, на землі, даруй нам Твоєї благодаті розділити Його славу на небесах. Бо Він живе і царює з Тобою, Отче, і зі Святим Духом – нині і повіки вічні. Амінь.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.