5 Березня, 2024 12:19 am

  Наpешті це стaлося! У пукiна паніка США пеpекинуть свої вiйська до коpдонів з pосією 

  Фінляндія, Данія і Швеція підписали зі США угоди, згідно з якими американці розмістять на їхніх територіях свої військові бази.

  Країни ухвалили таке рішення, оскільки побоюються агресії росії і ослаблення допомоги Вашингтона в разі обрання на пост президента Штатів Дональда Трампа.

  Як повідомляє Bild, країни Північної Європи підписали зі США новий військовий пакт, який повинен захистити їх від можливої агресії Росії.

  Зокрема, договір зі Штатами підписали Фінляндія (американці отримають доступ до 15 фінських військових баз), Данія і Швеція.

  За ситуацією уважно стежить Німеччина.

  Журналісти акцентували увагу на тому, що держави ухвалили рішення посилити військову співпрацю зі США, оскільки стурбовані можливим ослабленням підтримки Вашингтона в сфері безпеки у разі обрання на пост президента Штатів Дональда Трампа.

  “У короткостроковій перспективі ми залежимо від підтримки США як в переозброєнні Бундесверу, так і в тому, що стосується України.

  Тому що у нас немає достатніх виробничих потужностей”, – сказав Маркус Фабер, військовий експерт політичної сили Вільної демократичної партії Німеччини, яка входить до правлячої коаліції.

  Джерело

  Comments (0)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.